Strona główna | EHF Euro 2016 | Ukazał się nr 104 Handball Polska – Oficjalny Program ME

Ukazał się nr 104 Handball Polska – Oficjalny Program ME

 

Ukazał się nr 104 magazynu „Handball Polska”. To wydanie specjalne naszego miesięcznika, ponieważ jednocześnie jest to Oficjalny Program Men’s EHF EURO 2016, w wersji angielskiej i polskiej.

Czasopismo jest dystrybuowane w sieci sklepów Tabak, w punktach Kolportera oraz w salonach EMPiK. Można je również nabyć w halach, w których rozgrywany jest turniej oraz tradycyjnie w siedzibie Związku.

W środku numeru sympatycy handballa znajdą wiele ciekawostek. Każda drużyna jest barwnie zaprezentowana. Wraz ze zdjęciem grupowym fani poznają najważniejsze sukcesy, aktualnie czołowego zawodnika i trenera reprezentacji.

Szczegółowy terminarz mistrzostw ułatwia zaplanowanie oglądania poszczególnych meczów, czy to bezpośrednio w hali, czy to przed telewizorem.

Nie zapomnieliśmy o Miastach-Gospodarzach, czyli Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu a także regionie Małopolska. Krótkie notki pomogą wzbogacić wiedzę o tych miejscach, także od strony turystycznej.

Przedstawiamy też siódemkę Ambasadorów Krajowych imprezy. Na liście znalazły się cztery osoby ze środowiska piłki ręcznej, a także przedstawicielka pływania i dwoje muzyków. W porządku alfabetycznym ta grupa prezentuje się następująco: Rafał Brzozowski, Janusz Czerwiński, Otylia Jędrzejczak, Marcin Lijewski, Stanisław Majorek, Mika Urbaniak, Bogdan Wenta.

W magazynie nie mogło zabraknąć materiałów o logotypie, maskotce, piłce meczowej i medalach. Przypomnieliśmy też historię poprzednich 11 edycji ME. Zastosowanie kodów QR umożliwia ściągnięcia na telefon filmów dedykowanych np. miastom-gospodarzom czy też oficjalnemu hymnowi mistrzostw. Zapraszamy do lektury.

Okładka_HP_104