Strona główna | EHF Euro 2016 | EHF EURO 2016: w jedności siła! bądź ósmym zawodnikiem naszej drużyny!

EHF EURO 2016: w jedności siła! bądź ósmym zawodnikiem naszej drużyny!

 

Ostatnia pula biletów na Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn Polska 2016 właśnie trafiła do sprzedaży – „Słyszymy Wasz doping, 15 tysięcy gardeł dodaje nam energii i w trudnych momentach to bardzo pomaga. Jesteście naszym ósmym zawodnikiem” – podkreśla kapitan Sławomir Szmal. Jeszcze dzisiaj jest szansa na zakup biletów, aby pomóc Polakom w walce o półfinał EHF EURO 2016 w meczach z Białorusią i Chorwacją, które zdecydują czy Polska będzie miała szansę na wywalczenie pierwszego, historycznego medalu Mistrzostw Europy. Na portalu ebilet.pl oraz w kasach TAURON Arena Kraków pojawiły się ostatnie bilety na mecze naszej drużyny w fazie głównej EHF Euro Polska 2016. Wejściówki, które właśnie trafiły do sprzedaży zostały zwrócone Związkowi Piłki Ręcznej w Polsce przez Europejską Federację Piłki Ręcznej oraz jej partnerów a także inne narodowe federacje.

Bilety można kupić na oba mecze naszej drużyny w fazie głównej, w tym także na dzisiejszy mecz Polska – Białoruś (25.01) o godz. 20.30. W sprzedaży są również wejściówki na spotkanie Polska – Chorwacja (27.01).  Bilety są dostępne od 169 zł. Szczegóły na www.ebilet.pl. Przypominamy, że wszystkie bilety są dzienne tzn. upoważniają do oglądania wszystkich meczów, które tego dnia odbywają się w TAURON Arenie Kraków.

EHF Euro 2016 już przeszło do historii. Runda wstępna turnieju przyciągnęła na trybuny blisko 200 tys. kibiców – to najwyższa frekwencja w historii mistrzostw Europy.

W sprzedaży są jeszcze bilety na mecze we Wrocławiu 26 stycznia (Hiszpania – Węgry oraz Szwecja – Dania) oraz 27 stycznia (Szwecja – Węgry, Niemcy – Dania, Hiszpania – Rosja). Bilety w cenie od 69 zł do kupienia na eBilet.pl oraz w kasach Hali Stulecia.