Strona główna | EHF Euro 2016 | Kadrowicze dotarli do Wrocławia

Kadrowicze dotarli do Wrocławia

 

Reprezentanci Polski późnym popołudniem dotarli do Wrocławia, gdzie w piątek zmierzą się ze Szwedami w meczu o 7. miejsce w EHF EURO 2016. – Zagramy o honor, chcemy pożegnać się z turniejem zwycięstwem, chociaż w ten sposób spróbujemy przeprosić kibiców za fatalny występ przeciw Chorwatom – podkreślają Biało-czerwoni.

2016.01.28 Wroclaw Pilka reczna EHF Euro 2016 Mistrzostwa Europy w pilce recznej mezczyzn Reprezentacja Polski przyjezdza do Hotel Mercure Wroclaw Centrum N/Z Autobus reprezentacji Polski Foto Pawel Andrachiewicz / Pressfocus 2016.01.28 Wroclaw Handball Men EHF Euro Poland 2016 Poland came to Hotel Mercure Wroclaw Centrum Autobus reprezentacji Polski Photo Pawel Andrachiewicz / Pressfocus

Będzie to pożegnalne spotkanie trenera Michaela Bieglera, który wraz z zakończeniem turnieju postanowił zrezygnować z prowadzenia reprezentacji Polski. Dymisja została przyjęta przez prezesa Związku Piłki Ręcznej w Polsce Andrzeja Kraśnickiego.

Po przyjeździe do stolicy Dolnego Śląska Polacy głównie odpoczywali, podobnie będzie w piątek rano. Z uwagi na stosunkowo wczesną porę rozpoczęcia meczu nasza drużyna ma w planach jedynie odprawę taktyczną i krótki spacer, sztab szkoleniowy kadry zrezygnował z przeprowadzenia treningu.

Spotkanie Polska-Szwecja rozpocznie się o godzinie 16:00. O godzinie 18:30 na parkiet wrocławskiej Hali Stulecia wybiegną Francuzi i Duńczycy, a stawką spotkania będzie 5. lokata w mistrzostwach Europy 2016.