Strona główna | EHF Euro 2016 | Wyjątkowe podziękowania reprezentacji Polski

Wyjątkowe podziękowania reprezentacji Polski

 

My, zawodnicy reprezentacji Polski w piłce ręcznej dziękujemy Wspaniałym Kibicom za niespotykane wsparcie drużyny w trakcie mistrzostw Europy 2016, za niezwykły doping w krakowskiej Tauron Arenie, wrocławskiej Hali Stulecia, strefach kibica oraz przed telewizorami.

Zawsze dajemy z siebie wszystko i walczymy do końca. Wiemy, że kibice naszej drużyny są z nami nie tylko w chwilach triumfu, ale także w tych najtrudniejszych momentach. Teraz wspólnie przeżywamy ogromne rozczarowanie, ale mamy też świadomość nadchodzących wyzwań. Przed nami turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Bardzo liczymy na Wasze wsparcie w kolejnych meczach i raz jeszcze dziękujemy za niesamowite chwile, które dzięki Wam dane nam było przeżyć podczas wyjątkowych mistrzostw Europy 2016.

Serdecznie dziękujemy Ministerstwu Sportu i Turystyki, firmie Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo – strategicznemu sponsorowi polskiej piłki ręcznej oraz wszystkim sponsorom za to, że zawsze jesteście z nami.

Te mistrzostwa pokazały jak ogromną popularnością cieszy się piłka ręczną w naszym kraju, jak ogromny ma potencjał, który musimy wykorzystać.

Jesteśmy dumni, że odbywające się w Polsce mistrzostwa Europy zostały tak perfekcyjnie zorganizowane, za co należą się ogromne podziękowania Związkowi Piłki Ręcznej w Polsce.

2016.01.25 Cracow Tauron Arena Krakow 12th Men's European Handball Championship EHF Euro 2016 Main round group I match Poland vs Belarus Reprezentacja, kibice, hymn 2016.01.25 Krakow Tauron Arena Krakow Mistrzostwa Europy w pilce recznej mezczyzn 2016 Runda glowna mecz grupy 1 Polska - Bialorus N/z Reprezentacja, kibice, hymn Foto Rafal Oleksiewicz / Pressfocus