Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Trener Dariusz Tomaszewski powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1998 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

07-10.02.2016    – Warszawa        – konsultacja szkoleniowa
08.02.2016    – COMS/W-wa    – okresowe badania lekarskie

tomaszewski dariusz

1.    Bartosik Marek          – MKS Zagłębie Lubin                 – SMS
2.    Skrzypczyk Dawid    – KS Gwardia Opole                     – SMS
3.    Jarosiewicz Piotr       – UKPR Agrykola Warszawa     – SMS
4.    Mauer  Patryk             – UKS Dziewiątka Legnica         – SMS
5.    Chełmiński    Adrian  – UKS Nike Ciechanów               – SMS
6.    Gądek  Krzysztof        – SPR Wybrzeże Gdańsk            – SMS
7.    Rybski Piotr                – SPR Stal Mielec                         – SMS
8.    Pawelec Damian        – MKS Truso Elbląg                     – SMS
9.    Łazarczyk Leon          – SKS Kusy Kraków                     – SMS
10.    Urbański Artur         – ChKS Łódź
11.    Bulski Jakub              – KS Vive Tauron Kielce
12.    Makowski Tomasz    – UKPR Agrykola Warszawa
13.    Olkowski Aleks           – SKF Wisła Płock
14.    Wołowiec Krystian    – SKF Wisła Płock
15.    Kaźmierczak Karol    – MKS Zagłębie Lubin
16.    Klimków Jan                – UKS Olimp Grodków
17.    Komarzewski Krzysztof    – SPR Wybrzeże Gdańsk
18.    Krysiak Dawid             – Gaz-System pogoń Szczecin
19.    Gregułowski Patryk    – MSPR Siódemka Legnica
20.    Bogudziński Kacper   – MSPR Siódemka Legnica
21.    Dudkowski Paweł        – WKS Śląsk Wrocław
22.    Guziewicz Alan            – MTS Kwidzyn
23.    Grabowski Kacper       – KS Unia Lublin
24.    Ockert Jędrzej              – MKS Poznań

Zawodnicy rezerwowi:
•    Urbaniak    Przemysław    – KS Azoty Puławy
•    Antosik    Kacper    – CHKS Łódź
•    Światłowski     Szymon    – UKS Czwórka Libiąż
•    Rydz    Mikołaj    – AZS AWF Warszawa
•    Hajnos    Wojciech    – SPR Wybrzeże Gdańsk

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski    Dariusz    – trener główny
Skórski    Michał    – trener współpracujący
Błaszkiewicz    Tomasz    – trener bramkarzy
Mysera    Krzysztof    – fizjoterapeuta

I.    Zbiórka zawodników: dnia 07.02.2016 (niedziela) do godz. 19:00 w hotel Meksyk na terenie AWF Warszawa; ul. Marymoncka 34, Warszawa..
II.    Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.