Strona główna | Igrzyska Olimpijskie | Kadra narodowa seniorów na turniej kw. do IO

Kadra narodowa seniorów na turniej kw. do IO

 

Trener główny Tałant Dujszebajew powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

01-07.04.2016 – Gdańsk – konsultacja szkoleniowa

08-10.04.2016 – Gdańsk – turniej kwalifikacyjny do IO

_DSC5350

  1. Szmal Sławomir – KS Vive Tauron Kielce
  2. Bielecki Karol – KS Vive Tauron Kielce
  3. Jurecki Michał – KS Vive Tauron Kielce
  4. Lijewski Krzysztof – KS Vive Tauron Kielce
  5. Chrapkowski Piotr – KS Vive Tauron Kielce
  6. Jurkiewicz Mariusz – KS Vive Tauron Kielce
  7. Jachlewski Mateusz – KS Vive Tauron Kielce
  8. Paczkowski Paweł – KS Vive Tauron Kielce
  9. Kus Mateusz – KS Vive Tauron Kielce
  10. Wichary Marcin – SPR Wisła Płock SA
  11. Wiśniewski Adam – SPR Wisła Płock SA
  12. Daszek Michał – SPR Wisła Płock SA
  13. Jurecki Bartosz – SPR Chrobry Głogów
  14. Krajewski Przemysław – KS Azoty Puławy
  15. Przybylski Rafał – KS Azoty Puławy
  16. Gierak Łukasz – SPR Pogoń Handball Szczecin
  17. Szyba Michał – RK Gorenje Velenje (SLO) – od 03.04.2016
  18. Wyszomirski Piotr – Pick Szeged (HUN) – od 03.04.2016
  19. Gębala Maciej – S.C. Magdeburg (GER) – od 03.04.2016
  20. Rojewski Andrzej – S.C. Magdeburg (GER) – od 03.04.2016
  21. Podsiadło Paweł – Usam Nimes Gard (FRA) – od 03.04.2016
  22. Syprzak Kamil – FC Barcelona Lassa (ESP) – od 03.04.2016

Zawodnicy pozostający w rezerwie:

Łucak Jakub – WKS Śląsk Wrocław

Piechowski Mateusz – SPR Wisła Płock SA

Masłowski Piotr – KS Azoty Puławy

Kadra szkoleniowa:

– Dujszebajew Talant – trener główny

– Lis Robert – trener współpracujący

– Rombel Patryk – trener współpracujący

– Owczarski Tomasz – lekarz

– Buczak Jerzy – fizjoterapeuta

– Rudomina Krzysztof – fizjoterapeuta

– Rosengarten Marcin – kierownik

I. Zbiórka zawodników dnia 01.04.2016 r. (piątek) do godz. 14.30 w hotelu Mercure-Posejdon ; ul. Kapliczna 30; 80-341 Gdańsk.