Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna – turniej przedolimpijski

Lista akredytacyjna – turniej przedolimpijski

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę przedstawicieli mediów akredytowanych na turniej przedolimpijski w gdańsko-sopockiej ERGO ARENIE (8-10.04.2016). Odbiór akredytacji w dniach turnieju od godz. 16:00 wejście do hali  C1.

facebook gdansk

MEDIA:

1 Momiroski Goran – Macedonian Informative Agency

2 Falkowski Piotr – TVP Sport

3 Chrobot Anna – Handballplock.pl

4 Dylik Joanna – Nafciarze.info

5 Ciarkowski Dawid – Nafciarze.info

6 Kowalska Elżbieta a – Onet.pl dział wideo

7 Tabakovski Aleksandar – derbi.mk

8 Sawicki Mateusz – Onet

9. Bujko Ziemowit – Sportowa Gdynia

10 Osmycki Cezary – Polska Agencja Prasowa

11 Papaj Paweł – Vive Tauron Kielce

12 Terlecki Piotr – TVN 24

13 Sobiech Tomasz – TVN 24

14 Majewska Aleksandra – TVN 24

15 Więcławski Tomasz – Wydawnictwo Fratria (wPolityce, wSieci,

16 Domański Marcin – Polska Agencja Prasowa S.A.

17 Salva Leszek – Interia.pl

18 VLAHOV RISTO  – SPORTEFE SKOPJE MACEDONIA

19 MITEV ZORAN – SPORTSKO RADIO 90,3 SKOPJE MAKEDONIJA

20 MITEV TONI – SPORTSKO RADIO 90,3 SKOPJE MAKEDONIJA

21 Dimitrievski Robert – Utrinski vesnik

22 CENDER MACIEJ – Przegląd Sportowy

23 Luściński Wojciech  – Radio Gdańsk

24 Zielińska Agata – Sport

25 Pluszewska Magda – reczna.pl

26 Kmiecik Maciej – Radio Centrum Kalisz

27 Gebel Marcin – TVP Sport

28 Kruk Mikołaj – RADIO ZET

29 Sroka Przemysław – TVP Sport

30 Staniec Wojciech – CKsport.pl

31 Skrzyński Robert – Polskie Radio

32 Tomczyk Jarosław – Kurier Wileński

33 Serwański Patryk – RMF FM

34 Gapiński Kamil – Radio TOK FM

35 Osowski Tomasz – Gazeta Wyborcza Trójmiasto

36 Kowalski Dawid – Gazeta Wyborcza Trójmiasto

37 SKANDER BRAHIM  – MOSAIQUE FM

38 Marciniak Jola – Tygodnik Płocki

39 Jionovski Bogoljub – Macedonian radio television

40 Machnikowski Włodzimierz – Radio Gdańsk S.A

41 Dobrowolski Łukasz  – TVP sport

42 Kotwica Paweł Media – Echo Dnia

43 BECHIR KHALFALLAH Media – SHEMS FM

44 Hichem Ben Atig – ARABESQUE

45 MOHSEN ZRIBI – ESSARIH

46 LAABIDI SOUHIR – HANNIBAL TV

47 MOUNA HMAM – RADIO TUNISIENNE

48 ZOUABI MOUNIR – AL CHOUROUK

49 SASSI TAHAR Media – LE MAGHREB

50 WALID OUJI – TUNISIAN HANDBALL FEDERATION

51 Kostovski Jugoslav – Macedonian Radio and Television (MKRTV)

52 Nikolovski Dragan – Macedonian Radio and Television (MKRTV)

53 Videvski Zoran – Macedonian Radio and Television (MKRTV)

54 Mizhimakov Aleksandar – Macedonian Radio and Television (MKRTV)

55 Stojanovski Toni – Macedonian Radio and Television (MKRTV)

56 Faron Dariusz – Onet

57 Rogalski Paweł – TVP3 Gdańsk

58 Pesev Saso – Televizija Alfa

59 MILANOVSKA VIKTORIJA – MACEDONIAN HANDBALL FEDERATION

60 Małachowski Adam – Gazeta Wyborcza Płock

61 Sumowski Rafał – Trojmiasto.pl

62 Główczyński Jacek – Trojmiasto.pl

63 Nikolovski Ljubomir – www.alfa.mk

64 Galiński Tomasz – Gazeta Wyborcza Trójmiasto

65 Stankiewicz Paweł – Dziennik Bałtycki

66 NIKOV MARJAN – SITEL TV

67 Jachimiak Łukasz – Gazeta Wyborcza/Sport.pl

68 Święcka Elżbieta – Echo Dnia/Polska Press Grupa

69 Jankowski Dariusz – Radio Eska

70 Gabis Waldemar – gdansk.pl

71 Mickoski Igor – Journalist

72 Nikolovski Viktor – TV Nova

73 Pavlova Katerina – Nikolovska

74 Kostov Ordance – vest daily

75 Konev Goran – vest daily

76 JANISZ ANDRZEJ – NRS POLSKIE RADIO S.A.

77 Mishevski Zoran – Javnost

78 Brilowski Dawid Media – igrzyska24.pl

79 Shimlesha Petar Media – 24Rakomet

80 Szczepanik Artur Media – Gazeta Polska Codziennie

81 Blagoeska Petrusheva Biljana Media – Ekipa.mk

82 Szczypior Krzysztof Media – TVP 3 Gdańsk

83 Kopacz Agnieszka Media – Wirtualna Polska

84 Dobiecki Tomasz Media – Interia.pl

85 Canevski Stevan Media – EKIPA.mk

86 Górski Jakub Media – Sportowiec UK

87 Gjamovski Ricci Media – Makedonski sport

98 Antevski Goran Media – www.sportmedia.mk

89 Arsov Vladko Media – www.sportmedia.mk

90 Świtkowska Dorota Media – handball.pl

91 Napiórkowski Maciej Media – handball.pl

92 Grabiński Marcin Media – pomorska.TV

93 Faran Michał Media – pomorska.TV

94 Gałęzewski Michał Media – WP SportoweFakty

95 Zając Piotr Media – Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

96 Urbaś Henryk Media – Magazyn olimpijski PKOl

97 Osiński Wojciech Media – Przegląd Sportowy

FOTO

1.Biczyk Marek – Przegląd Sportowy

2 Iwańczuk Andrzej – REPORTER Agencja Fotograficzna

3 Oleksiewicz Rafał – Press Focus

4 Basista Andrzej – Sportowa Gdynia

5 Jędrzejowski Tomasz – Gazeta Polska Codziennie

6 Gadomski Marcin – Super Express

7 Świderski Przemysław – East News

8 MOHAMED FLISS  – ASSABAH

9 PAVLA STASNA  – FLISS PHOTO AGENCY

10 PIASECKI JAKUB – CYFRASPORT

11 Matusewicz Piotr – Press Focus

12 Barczyk Norbert – ZPRP

13 Rusek Jan – Gazeta Wyborcza Trójmiasto

14 Radtke Grzegorz – Lechia.Net

15 Misztal Karolina – Polska Press | Dziennik Bałtycki

16 Dejnarowicz Łukasz – Polska Agencja Fotografów / FORUM

17 Osiecka Justyna  – pawi.pl

18 Mehring Grzegorz – Gdańsk.pl

19 BEN ATIG HICHEM – ARABESQUE

20 Jakubowski Paweł Photo – pawi.pl

21 JOSIFOVSKI GAVRILCHO – MACEDONIAN HANDBALL FEDERATION

22 Panevski Igor – www.alfa.mk

23 Zasiński Tomasz – MPAImages.com

24 Pinkas Jerzy – Gdansk.pl

25 Jocher Roman – PAP FOTO

26 Tanurovski Vangel – vest daily

27 Warżawa Adam – Polska Agencja Prasowa

28 Mystkowski Krzysztof – Kosycarz Foto Press / KFP

29 Czarniak Maciej – Trojmiasto.pl

30 Viranovski Filip – Gol.mk

31 Stauffer Paweł – PGNiG

32 Domnik Michał – SportoweFakty.pl

33 Jaremczuk Paweł – handball.pl

34 Dukovski Denis – sportmedia.mk

35 Jędrzejewski Grzegorz – polski-sport.pl

36 Hałoń Daniel  – HDFOTO

37 Benicewicz-Miazga Anna – Vive Tauron Kielce Media/CKsport

38 Ptak Patryk – Vive Tauron Kielce

39 Dąbrowska Renata – Gazeta Wyborcza Trójmiasto