Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Trener Dariusz Tomaszewski powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

10.04 – 12.04.2016                – Warszawa                                 – konsultacja szkoleniowa
13.04 – 18.04.2016                – Bośnia i Harcegowina              – turniej międzypaństwowy

tomaszewski dariusz

 

  1. Bartosik Marek                           – MKS Zagłębie Lubin                                         – SMS
  2. Skrzypczyk Dawid                      – KS Gwardia Opole                                            – SMS
  3. Jarosiewicz Piotr                        – UKPR Agrykola Warszawa                              – SMS
  4. Mauer Patryk                              – UKS Dziewiątka Legnica                                  – SMS
  5. Gądek Krzysztof                         – SPR Wybrzeże Gdańsk                                     – SMS
  6. Rybski Piotr                                – SPR Stal Mielec                                                 – SMS
  7. Pawelec Damian                         – MKS Truso Elbląg                                            – SMS
  8. Zarzycki Maciej                           – KS Unia Lublin                                                  – SMS
  9. Komarzewski    Krzysztof          – SPR Wybrzeże Gdańsk                                    – SMS
  10. Bulski Jakub – KS Vive Tauron Kielce
  11. Makowski Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa
  12. Olkowski Aleks – SKF Wisła Płock
  13. Wołowiec Krystian – SKF Wisła Płock
  14. Klimków Jan – UKS Olimp Grodków
  15. Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
  16. Dudkowski Paweł – WKS Śląsk Wrocław
  17. Urbaniak Przemysław – KS Azoty Puławy
  18. Adamczyk Kamil – SPR Wybrzeże Gdańsk

    Zawodnicy rezerwowi:

  • Chełmiński Adrian                        – UKS Nike Ciechanów                                      – SMS
  • Milewski Michał                           – UKS Iskra Bydgoszcz                                       – SMS
  • Orpik Jakub                                   – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka    – SMS
  • Beczek Andrzej                             – MKS Zryw Chorzów                                         – SMS
  • Kołtunowicz Piotr                         – KS Start Konin                                                  – SMS
  • Antosik Kacper                             – CHKS Łódź
  • Hajnos Wojciech                          – SPR Wybrzeże Gdańsk
  • Kaźmierczak Karol                       – MKS Zagłębie Lubin
  • Ockert Jędrzej                               – MKS Poznań
  • Wiewiórski Michał                       – MKS MOS Wrocław

Kadra szkoleniowa:

Tomaszewski           Dariusz                          – trener główny
Skórski                      Michał                           – trener współpracujący
Błaszkiewicz             Tomasz                         – trener bramkarzy
Mysnera                   Krzysztof                       – fizjoterapeuta
Adamczyk                 Szymon                         – statystyk .

Zbiórka zawodników: dnia 10.04.2016 (niedziela) do godz. 13:00 w Hotelu Meksyk na terenie AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34.