Strona główna | Igrzyska Olimpijskie | Oficjalne składy rywali na piątkowe mecze

Oficjalne składy rywali na piątkowe mecze

 

Poznaliśmy składy reprezentacji Chile, Tunezji i Macedonii na spotkania inaugurujące gdański turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich.

facebook-gdansk

W trakcie całego turnieju, każda z uczestniczących drużyn może dokonać dwóch zmian w składzie meczowym.

Chile:

1 Ceballos Sebastian – BM Zamora

2 Reyes Diego – BM Zamora

3 Salinas Esteban – BM Zamora

4 Maurin Felipe – BM Ovalle

5 Oliva Rene – BM Ovalle

6 Caniu Erik – Luterano

7 Frelijj Javier – Luterano

8 Baeza Pablo – Cerro Navia

9 Moll Ramirez Cristian – BM Moguer

10 Barrientos Felipe – BM Italiano

11 Garcia Felipe – Santiago Steel

12 Feuchtmann Erwin – TBV Lemgo

13. Feuchtmann Emil – Wacker Thum

14 Feuchtmann Harald – DJK Waldbüttelbrunn

15 Salinas Rodrigo – HBC Nantes

16 Donoso Victor – Club Billere Handball

Tunezja:

1 Missaoui Makrem – Club Africain

2 Haj Youssef Khaled – Club Africain

3 Maaref Mohamed Jilani – Club Africain

4 Soussi Mohamed – Club Africain

5 Bannour Amine – Club Africain

6 Hosni Oussama – Club Africain

7 Ben Salah Abdelhak – Club Africain

8 Maggaiz Marouen – Esperance Sportive de Tunis

9 Boughanmi Oussama – Esperance Sportive de Tunis

10 Chouiref Marouan – Esperance Sportive de Tunis

11 Hamed Aymen – Esperance Sportive de Tunis

12 Bhar Mohamed Ali – Esperance Sportive de Tunis

13 Saied Sobhi – Etoile Sportive du Sahel

14 Hmida Saifeddine – Etoile Sportive du Sahel

15 Tej Issam – Al Jaysh Club Qatar

16 Jallouz Wael – FC Barcelona Lassa

Macedonia:

1 Manaskov Dejan – HC Vardar

2 Stoilov Stojanche – HC Vardar

3 Kuzmanovski Filip – HC Metalurg

4 Peshevski Zharko – HC Metalurg

5 Taleski Filip – HC Metalurg

6 Ojleski Goce – Handbal Club Odorhei

7 Pribak Nemanja – Besiktas

8 Ristovski Borko – Rhein-Neckar Lowen

9 Mitrevski Nikola – S.L Benfica

10 Georgievski Goce – Fenix Toulouse HbB

11 Jonovski Ace – Bergischer HC

12 Markoski Velko – RK Ppd Zagreb

13 Mirkulovski Filip – Hsg Wetzlar

14 Mitkov Vlatko – HC Krems

15 Mojsovski Naumche – CSM Bucuresti

16 Lazarov Kiril – FC Barcelona Lassa