Strona główna | Seniorki | Akademicka Reprezentacja Polski

Akademicka Reprezentacja Polski

 

Trener Paweł Tetelewski powołuje Akademicką Reprezentację Polski kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych:

18-21.06.2016    – Cetniewo, COS        – konsultacja szkoleniowa
22-25.06.2016    – Antequera (Hiszpania)    – Mecze Międzypaństwowe (ESP-POL)
26.06-04.07.2016    – Malaga (Hiszpania)        – XXIII Akademickie Mistrzostwa Świata

07.10.2015 LUBIN PILKA RECZNA KOBIET KWALIFIKACJE DO MISTRZOSTW EUROPY 2016 HANDBALL 2016 WOMENS EUROPEAN CHAMPIONSHIP QUALIFICATION POLSKA - FINLANDIA (POLAND VS. FINLAND) N/Z ALEKSANDRA ZYCH FOT PAWEL ANDRACHIEWICZ / PRESSFOCUS

1.    Płaczek Adrianna           – SPR Pogoń Szczecin
2.    Królikowska Patrycja     – SPR Pogoń Szczecin
3.    Masna Paulina                – SPR Pogoń Szczecin
4.    Zimny Aleksandra          – SPR Pogoń Szczecin
5.    Cebula Agata                   – SPR Pogoń Szczecin
6.    Szczecina Kamila            – SPR Pogoń Szczecin
7.    Koprowska Monika        – SPR Pogoń Szczecin
8.    Sabała Katarzyna            – SPR Pogoń Szczecin
9.    Janiszewska Katarzyna  – GTPR Gdynia
10.   Zych Aleksandra              – GTPR Gdynia
11.   Galińska Emilia                – GTPR Gdynia
12.   Kozłowska Joanna          – GTPR Gdynia
13.   Kordowiecka Weronika – GTPR Gdynia
14.   Stanulewicz Magdalena  – GTPR Gdynia
15.   Urbaniak Gabriela           – GTPR Gdynia
16.   Pasternak Katarzyna       – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
17.   Mazurek Paula                  – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
18.   Skonieczna Katarzyna    – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
19.   Tomczyk Marta                – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
20.   Szarawaga Joanna          – SPR Lublin SSA
21.   Charzyńska Edyta           – SPR Lublin SSA
22.   Drabik Joanna                 – SPR Lublin SSA
23.   Sarnecka Karolina           – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
24.   Kopertowska Monika     – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
25.   Kucharska Aleksandra   – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski
26.   Nowicka Adrianna           – Piłka Ręczna Koszalin SA
27.   Roszak Romana                – Piłka Ręczna Koszalin SA
28.   Kwiecińska Aleksandra   – EKS Start Elbląg
29.   Świerżewska Patrycja       – EKS Start Elbląg
30.   Nocuń Dagmara               – MKS Olimpia-Beskid Nowy Sącz
31.   Rosiak Aleksandra            – MKS Zagłębie Lubin    – SMS Płock

Kadra szkoleniowa
Tetelewski  Paweł    – trener
Unijat  Anita            – trenerka
do ustalenia            – fizjoterapeuta

I.    Zbiórka zawodniczek: szczegóły na 14 dni przed akcją szkoleniową.