Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Trener Dariusz Tomaszewski powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

22.05 – 26.05.2016    – Dzierżoniów            – konsultacja szkoleniowa
27.04 – 30.05.2016    – Dzierżoniów            – turniej międzypaństwowy

SONY DSC

 

1.    Bartosik  Marek                 – MKS Zagłębie Lubin           – SMS
2.    Skrzypczyk  Dawid          – KS Gwardia Opole                – SMS
3.    Jarosiewicz  Piotr            – UKPR Agrykola Warszawa  – SMS
4.    Mauer  Patryk                  – UKS Dziewiątka Legnica      – SMS
5.    Gądek  Krzysztof              – SPR Wybrzeże Gdańsk         – SMS
6.    Rybski  Piotr                     – SPR Stal Mielec                      – SMS
7.    Pawelec  Damian             – MKS Truso Elbląg                   – SMS
8.    Zarzycki  Maciej               – KS Unia Lublin                       – SMS
9.    Komarzewski Krzysztof   – SPR Wybrzeże Gdańsk         – SMS
10.    Bulski Jakub                    – KS Vive Tauron Kielce
11.    Makowski  Tomasz         – UKPR Agrykola Warszawa
12.    Olkowski Aleks                – SKF Wisła Płock
13.    Wołowiec  Krystian         – SKF Wisła Płock
14.    Klimków  Jan                  – UKS Olimp Grodków
15.    Gregułowski Patryk        – MSPR Siódemka Legnica
16.    Dudkowski Paweł           – WKS Śląsk Wrocław
17.    Urbaniak Przemysław    – KS Azoty Puławy
18.    Antosik Kacper                – ChKS Łódź
19.    Guziewicz Alan                – MTS Kwidzyn
20.    Ockert Jędrzej                – MKS Poznań
21.    Krysiak Dawid                  – Gaz System Pogoń Szczecin
22.    Adamczyk Kamil             – SPR Wybrzeże Gdańsk

Zawodnicy rezerwowi:
•    Chełmiński Adrian             – UKS Nike Ciechanów             – SMS
•    Milewski Michał                 – UKS Iskra Bydgoszcz              – SMS
•    Orpik Jakub                         – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka    – SMS
•    Beczek Andrzej                    – MKS Zryw Chorzów                – SMS
•    Kołtunowicz Piotr               – KS Start Konin                          – SMS
•    Pyrka Kacper                       – UKS Bursa Puławy                    – SMS
•    Łazarczyk Leon                   – SKS Kusy Kraków                     – SMS
•    Hajnos Wojciech                 – SPR Wybrzeże Gdańsk
•    Kaźmierczak Karol             – MKS Zagłębie Lubin
•    Wiewiórski Michał             – MKS MOS Wrocław

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski    Dariusz    – trener główny
Skórski    Michał    – trener współpracujący
Mysera    Krzysztof    – fizjoterapeuta
Adamczyk    Szymon    – statystyk

I.    Zbiórka zawodników: dnia 22.05.2016 (niedziela) do godz. 13:00 w hali Dworca PKP Wrocław Główny skąd zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do OSiR Dzierżoniów.