Strona główna | Seniorki | Kadra narodowa seniorek

Kadra narodowa seniorek

 

Trener główny Kim Rasmussen powołał niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych:

23-31.05.2016 – Kwidzyn – zgrupowanie szkoleniowe
01.06.2016 – Vantaa (Finlandia) – 5. mecz eliminacji ME 2016 (FIN-POL)
02-05.06.2016 – Płock – konsultacja szkoleniowa
04.06.2016 – Płock – 6. mecz eliminacji ME 2016 (POL-SVK)

07.10.2015 LUBIN PILKA RECZNA KOBIET KWALIFIKACJE DO MISTRZOSTW EUROPY 2016 HANDBALL 2016 WOMENS EUROPEAN CHAMPIONSHIP QUALIFICATION POLSKA - FINLANDIA (POLAND VS. FINLAND) N/Z KIM RASMUSSEN (TRENER, HEAD COACH) FOT PAWEL ANDRACHIEWICZ / PRESSFOCUS

1. Gawlik Weronika – SPR Lublin
2. Kocela Agnieszka – SPR Lublin
3. Drabik Joanna – SPR Lublin
4. Gęga Marta – SPR Lublin
5. Niedźwiedź Iwona – SPR Lublin
6. Szarawaga Joanna – SPR Lublin
7. Galińska Emilia – GTPR Gdynia
8. Zych Aleksandra – GTPR Gdynia
9. Kobylińska Monika – GTPR Gdynia
10. Janiszewska Katarzyna – GTPR Gdynia
11. Stachowska Monika – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
12. Pasternak Katarzyna – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
13. Siódmiak Karolina – AZS Łączpol AWFiS Gdańsk
14. Płaczek Adrianna – SPR Pogoń Szczecin
15. Zimny Aleksandra – SPR Pogoń Szczecin
16. Królikowska Patrycja – SPR Pogoń Szczecin
17. Kołodziejska Katarzyna – Piłka Ręczna Koszalin S.A.
18. Grzyb Kinga – MKS Zagłębie Lubin
19. Rosiak Aleksandra – MKS Zagłębie Lubin – SMS Płock
20. Kudłacz-Gloc Karolina – HC Lipsk (Niemcy)
21. Achruk Kinga – ŽRK Budućnost Podgorica (Czarnogóra)
22. Zalewska Karolina – Issy Paris Handball (Francja) – od 29.05.2016
23. Wysokińska Anna – Ankara Yenimahalle BSK (Turcja)

Zawodniczki pozostające w rezerwie:
1. Kordowiecka Weronika – GTPR Gdynia
2. Kozłowska Joanna – GTPR Gdynia
3. Jochymek Agnieszka – MKS Zagłębie Lubin
4. Repelewska Kristina – MKS Lublin
5. Balsam Magda – EKS Start Elbląg

Kadra szkoleniowa:
Rasmussen Kim – trener główny
Parecki Antoni – trener asystent
Nabożna Iwona – trenerka asystentka
Superat Wojciech – lekarz
Wowra Grzegorz – fizjoterapeuta
Demko Krzysztof – fizjoterapeuta
Adamska Paulina – statystyk

I. Zbiórka zawodniczek w dniu 23.05.2016 (poniedziałek) do godz. 18.00, Hotel Centrum, 82-500 Kwidzyn, ul. Kopernika 32A.