Strona główna | Seniorzy | Kadra narodowa seniorów

Kadra narodowa seniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

05-09.06.2016 – COS OPO Szczyrk – konsultacja szkoleniowa
10-11.06.2016 – Katowice – mecz play-off do MŚw 2017 Polska-Holandia
12-13.06.2016 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa
14-16.06.2016 – Holandia – mecz play-off do MŚw 2017 Holandia- Polska

2016.04.08 Gdansk Sopot Ergo Arena Pilka reczna Turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich Rio de Janeiro 2016 Polska - Macedonia (Poland - FYRO Macedonia) N/z {persons} Foto Norbert Barczyk / PressFocus 2016.04.08 Gdansk Sopot Ergo Arena Handball Mens Olympic Qualification Tournaments Rio de Janeiro 2016 Polska - Macedonia (Poland - FYRO Macedonia) {persons} Credit: Norbert Barczyk / PressFocus

1. Szmal Sławomir – KS Vive Tauron Kielce
2. Bielecki Karol – KS Vive Tauron Kielce
3. Jurecki Michał – KS Vive Tauron Kielce
4. Lijewski Krzysztof – KS Vive Tauron Kielce
5. Chrapkowski Piotr – KS Vive Tauron Kielce
6. Jurkiewicz Mariusz – KS Vive Tauron Kielce
7. Jachlewski Mateusz – KS Vive Tauron Kielce
8. Paczkowski Paweł – KS Vive Tauron Kielce
9. Kus Mateusz – KS Vive Tauron Kielce
10. Wichary Marcin – SPR Wisła Płock SA
11. Wiśniewski Adam – SPR Wisła Płock SA
12. Daszek Michał – SPR Wisła Płock SA
13. Jurecki Bartosz – SPR Chrobry Głogów
14. Masłowski Piotr – KS Azoty Puławy
15. Krajewski Przemysław – KS Azoty Puławy
16. Przybylski Rafał – KS Azoty Puławy
17. Gierak Łukasz – SPR Pogoń Handball Szczecin
18. Szyba Michał – RK Gorenje Velenje (SLO)
19. Wyszomirski Piotr – Pick Szeged (HUN)
20. Gębala Maciej – S.C. Magdeburg (GER)
21. Gębala Tomasz – S.C. Magdeburg (GER)
22. Rojewski Andrzej – S.C. Magdeburg (GER)
23. Syprzak Kamil – FC Barcelona Lassa (ESP)
Kadra szkoleniowa:
– Dujszebajew Talant – trener główny
– Lis Robert – trener współpracujący
– Rombel Patryk – trener współpracujący
– Owczarski Tomasz – lekarz
– Buczak Jerzy – fizjoterapeuta
– Bielecki Aleksander – fizjoterapeuta
– Rudomina Krzystof – fizjoterapeuta
– Rosengarten Marcin – kierownik

I. Zbiórka zawodników dnia 05.06.2016r. (niedziela) do godz. 20.00 w hotelu COS OPO Szczyrk; ul. Plażowa 8, 43-370 Szczyrk.