Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

08.06 – 10.06.2016 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa
10.06 – 12.06.2016 – Szwajcaria – mecze towarzyskie SUI-POL
12.06 – 13.06.2016 – Warszawa – konsultacja szkoleniowa
13.06 – 22.06.2016 – COS OPO Szczyrk – konsultacja szkoleniowa

tomaszewski dariusz
1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin – SMS
2. Skrzypczyk Dawid – KS Gwardia Opole – SMS
3. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS
4. Mauer Patryk – UKS Dziewiątka Legnica – SMS
5. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS
6. Pawelec Damian – MKS Truso Elbląg – SMS
7. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin – SMS
8. Bulski Jakub – KS Vive Tauron Kielce
9. Makowski Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa
10. Olkowski Aleks – SKF Wisła Płock
11. Wołowiec Krystian – SKF Wisła Płock
12. Klimków Jan – UKS Olimp Grodków
13. Dudkowski Paweł – WKS Śląsk Wrocław
14. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
15. Krysiak Dawid – Gaz System Pogoń Szczecin
16. Adamczyk Kamil – SPR Wybrzeże Gdańsk

od 12.06.2016

17. Gądek Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS
18. Komarzewski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS
19. Antosik Kacper – CHKS Łódź
20. Urbaniak Przemysław – KS Azoty Puławy
21. Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
22. Przytuła Damian – ITR Jeziorak Iława

Zawodnicy rezerwowi:
• Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów – SMS
• Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS
• Kołtunowicz Piotr – KS Start Konin – SMS
• Ockert Jędrzej – MKS Poznań
• Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski Dariusz – trener główny
Skórski Michał – trener współpracujący
Błaszkiewicz Tomasz – trener współpracujący
Mysera Krzysztof – fizjoterapeuta
Adamczyk Szymon – statystyk

I. Zbiórka zawodników: dnia 08.06.2016 (środa) do godz. 13:00 w hotelu Meksyk na terenie AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34.