Strona główna | Igrzyska Olimpijskie | Kadra narodowa seniorów

Kadra narodowa seniorów

 

Trener Tałant Dujszebajew powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

30.06-09.07.2016                   – Arłamów                             – konsultacja szkoleniowa
14.07-20.07.2016                   – Arłamów                             – konsultacja szkoleniowa

2016.06.11 Katowice Pilka reczna mezczyzn Kwalifikacje do Mistrzostwa Swiata 2017 Polska - Holandia N/Z Talant Dujshebaev Dujszebajew FOTO Lukasz Laskowski / Pressfocus 2016.06.11 Katowice Handball 2017 Men's World Championship Qualification Poland vs Netherlands Talant Dujshebaev Dujszebajew FOTO Lukasz Laskowski / Pressfocus

1.    Szmal        Sławomir       – KS Vive Tauron Kielce
2.    Bielecki         Karol          – KS Vive Tauron Kielce
3.    Jurecki        Michał         – KS Vive Tauron Kielce
4.    Lijewski        Krzysztof    – KS Vive Tauron Kielce
5.    Chrapkowski    Piotr        – KS Vive Tauron Kielce
6.    Jurkiewicz     Mariusz     – KS Vive Tauron Kielce
7.    Jachlewski    Mateusz      – KS Vive Tauron Kielce
8.    Paczkowski    Paweł         – KS Vive Tauron Kielce
9.    Kus        Mateusz               – KS Vive Tauron Kielce
10.    Wichary        Marcin       – SPR Wisła Płock SA
11.    Wiśniewski    Adam         – SPR Wisła Płock SA
12.    Daszek        Michał           – SPR Wisła Płock SA
13.    Jurecki        Bartosz          – SPR Chrobry Głogów
14.    Krajewski    Przemysław  – KS Azoty Puławy
15.    Przybylski    Rafał             – KS Azoty Puławy
16.    Gierak    Łukasz                – SPR Pogoń Handball Szczecin
17.    Szyba        Michał               – RK Gorenje Velenje (SLO)
18.    Wyszomirski    Piotr         – Pick Szeged (HUN)
19.        Gębala        Maciej         – S.C. Magdeburg (GER)
20.    Gębala        Tomasz          – S.C. Magdeburg (GER)
21.    Rojewski    Andrzej            – S.C. Magdeburg (GER)
22.    Syprzak        Kamil             – FC Barcelona Lassa (ESP)

Kadra szkoleniowa:
– Dujszebajew      Talant          – trener główny
– Lis                        Robert         – trener  współpracujący
– Rombel               Patryk         – trener współpracujący
– Owczarski          Tomasz        – lekarz
– Buczak                Jerzy            – fizjoterapeuta
– Bielecki              Aleksander  – fizjoterapeuta
– Rudomina         Krzystof        – fizjoterapeuta
– Rosengarten     Marcin          – kierownik

I.    Zbiórka zawodników dnia 30.06.2016 r. (czwartek) do godz. 14.00 w Hotelu Arłamów;  Arłamów, 38-700 Ustrzyki Dolne.
II.    Nie dopuszcza się przyjazdu zawodników na zgrupowanie w roli kierowcy prywatnym samochodem. Jednocześnie informujemy, że Związek w przypadku zorganizowanego, grupowego przejazdu zawodników na miejsce zbiórki i ich odbiór po zakończeniu centralnych akcji szkoleniowych, zapewnia klubom zwrot kosztów na podstawie przedstawionych faktur.
III.    Zawodnicy winni  zabrać ze sobą:
– sprzęt treningowy do zajęć na hali i w terenie,
– książeczkę zdrowia sportowca z ważnymi badaniami lekarskimi ,
– notatnik szkoleniowy,
IV.  Związek zapewnia zawodnikom:
–  zakwaterowanie i wyżywienie,
–  opiekę lekarską i odnowę biologiczną,
–  ubezpieczenie,
–  zwrot kosztów podróży krajowych i zagranicznych jak dla kadry narodowej  mężczyzn.
V.    Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodników o w/w akcjach szkoleniowych
i pisemnie potwierdzić ich  udział  w terminie do dnia 27.06.2016 r.