Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników (ur.2000 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

 

03.08 –  13.08.2016                 – Gdańsk                      – zgrupowanie szkoleniowe

30.10.2011 LUBIN HALA SP14 MKS ZAGLEBIE LUBIN - ORLEN WISLA PLOCK PILKA RECZNA PGNIG SUPERLIGA MEZCZYZN SEZON 2011/2012 N/Z PIOTR OBRUSIEWICZ FOT PAWEL ANDRACHIEWICZ / PRESSFOCUS

  1. Matlęga Jakub                           – ŚKPR Świdnica                                – SMS
  2. Stolarski Jan                             – UKS Anilana Łódź                            – SMS
  3. Kozycz Sebastian                      – TS Siemiatycze                                 – SMS
  4. Kozycz Kamil                             – TS Siemiatycze                                 – SMS
  5. Pilitowski Konrad                     – UKS Nike Ciechanów                     – SMS
  6. Dadej Wojciech                         – KS Energetyk Gryfino
  7. Spytek Damian                          – UMKS Orlęta Zwoleń
  8. Strumnik Mateusz                    – KS Wisła Puławy
  9. Mierzejewski Adam                  – UKS Nike Ciechanów
  10. Wałach Miłosz                            – KS Vive Kielce
  11. Kozyrski Jakub                          – MKS Padwa Zamość
  12. Serwatyński Nikodem              – UKS Dziewiątka Legnica
  13. Jakubowski Dawid                    – KSSPR Końskie
  14. Mazur Bartłomiej                      – KS Vive Kielce
  15. Stachowski Erwin                     – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
  16. Przychodzeń Karol                   – KS Unia Lublin
  17. Stępień Adam                            – UKS Spartakus Zielona Góra
  18. Fuksiński Mateusz                    – SKF Wisła Płock
  19. Ziemiński Mateusz                    – SKF Wisła Płock
  20. Borowski Sebastian                   – UKS Dobroszyce

Rezerwa:

  • Młodziejski Krzysztof                – SKF Wisła Płock
  • Bartosik Bartosz                         – MKS Zagłębie Lubin
  • Łukanowski Piotr                       – KS Wisła Puławy
  • Przybylski Jakub                         – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp
  • Wydra Jakub                               – KS Wisła Puławy
  • Paleń Maksymilian                     – ŚKPR Świdnica
  • Król Patryk                                   – UKS Dziewiątka Legnica

Kadra szkoleniowa:

Obrusiewicz   Piotr                            – trener główny
Smolarczyk    Marcin                        – trener współpracujący
Rydz                Paweł                          – trener współpracujący
Urbański        Marcin                        – fizjoterapeuta

  1. Zbiórka zawodników: dnia 03.08.2016 (środa) do godz. 15:00 na AWFiS Gdańsk; ul. Kazimierza Górskiego 1; 80-336 Gdańsk.