Strona główna | Juniorzy | Szeroka kadra narodowa juniorów na finały ME

Szeroka kadra narodowa juniorów na finały ME

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

17.07 – 18.07.2016 – COMS/W-wa – okresowe badania lekarskie
18.07 – 29.07.2016 – Płock – konsultacja szkoleniowa
22.07 – 24.07.2016 – Płock – turniej międzypaństwowy
29.07 – 01.08.2016 – Izrael – turniej międzypaństwowy
05.08 – 10.08.2016 – COS Spała – konsultacja szkoleniowa
10.08 – 22.08.2016 – Chorwacja – Mistrzostwa Europy Juniorów

SONY DSC

1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin – SMS
2. Skrzypczyk Dawid – KS Gwardia Opole – SMS
3. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS
4. Mauer Patryk – UKS Dziewiątka Legnica – SMS
5. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS
6. Pawelec Damian – MKS Truso Elbląg – SMS
7. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin – SMS
8. Gądek Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS
9. Komarzewski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS
10. Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin
11. Bulski Jakub – KS Vive Tauron Kielce
12. Makowski Tomasz – UKPR Agrykola Warszawa
13. Olkowski Aleks – SKF Wisła Płock
14. Wołowiec Krystian – SKF Wisła Płock
15. Dudkowski Paweł – WKS Śląsk Wrocław
16. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
17. Krysiak Dawid – Gaz System Pogoń Szczecin
18. Adamczyk Kamil – SPR Wybrzeże Gdańsk
19. Antosik Kacper – CHKS Łódź
20. Urbaniak Przemysław – KS Azoty Puławy
21. Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
22. Przytuła Damian – ITR Jeziorak Iława

Zawodnicy rezerwowi:
• Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów – SMS
• Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS
• Kołtunowicz Piotr – KS Start Konin – SMS
• Ockert Jędrzej – MKS Poznań
• Hajnos Wojciech – SPR Wybrzeże Gdańsk
• Wiewiórski Michał – WKS Śląsk Wrocław

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski Dariusz – trener główny
Skórski Michał – trener współpracujący
Błaszkiewicz Tomasz – trener współpracujący
Mysera Krzysztof – fizjoterapeuta
Adamczyk Szymon – statystyk

I. Zbiórka zawodników nia 17.07.2016 (niedziela) do godz. 20:00 w hotelu Meksyk, na terenie AWF Warszawa, ul. Marymoncka 34.