Strona główna | Igrzyska Olimpijskie | Mateusz Jachlewski: Nie można odmówić nam walki

Mateusz Jachlewski: Nie można odmówić nam walki

 

– Wydaje mi się, że nie można odmówić nam walki i tego, że nasza gra wyglądała o wiele lepiej niż w meczu z Brazylią. To jest turniej i dwie porażki nie zamykają nam jeszcze drogi do wyjścia z grupy – zauważył skrzydłowy Biało-czerwonych, Mateusz Jachlewski.

DSC_1274

Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro rozpoczęły się dla reprezentacji Polski od dwóch porażek. – Mieliśmy nadzieję, że ten turniej zacznie się dla nas inaczej. Na pewno w dzisiejszym meczu popełniliśmy za dużo prostych błędów, po których Niemcy zdobyli łatwe i szybkie bramki. My natomiast musieliśmy bardzo ciężko zapracować w ataku.

W meczu z Niemcami Biało-czerwoni do ostatnich chwil walczyli o korzystny rezultat. Ich gra wyglądała już lepiej, co może napawać optymizmem przed kolejnym spotkaniem z Egiptem. – Wydaje mi się, że nie można odmówić nam walki i tego, że było o wiele lepiej niż w meczu z Brazylią. Jesteśmy na turnieju i dwie porażki nie zamykają nam jeszcze drogi do wyjścia z grupy. Taki jest nasz cel na następny mecz – dodaje Jachlewski.