Strona główna | Igrzyska Olimpijskie | Tałant Dujszebajew: Trzymajcie za nas kciuki!

Tałant Dujszebajew: Trzymajcie za nas kciuki!

 

– Mamy dużo do poprawy i mam nadzieję, że ten mecz da nam pozytywną energię, żebyśmy w czwartek mogli wygrać z Egiptem. Zobaczymy co będzie dalej, bo nie możemy już przegrać – powiedział po drugiej porażce w turnieju olimpijskim trener Tałant Dujszebajew.

DSC_0954

– W naszej grze pojawiło się za dużo bardzo łatwych strat, błędów w ataku i sytuacji, których nie wykorzystaliśmy, przez co daliśmy Niemcom kontrolować wynik przez całe spotkanie. Oczywiście było widać, że jest już lepiej, ale pojutrze zaczynamy od nowa z Egiptem i mamy pole do poprawy – ocenił trener reprezentacji Polski.

Tałant Dujszebajew podkreślił, że Igrzyska Olimpijskie to bardzo wyrównany i trudny turniej. – Nie mam wątpliwości, że każdy mecz jest wielką walką. Mówiłem, że dla nas celem jest wyjście z grupy. Mamy jeszcze trzy spotkania i powinniśmy je wygrać. Wszyscy trzymajcie za nas kciuki.

Patrząc na grę swoich podopiecznych trener Dujszebajew podkreśla, że jego zawodnicy mają świadomość popełnionych błędów. – Każdy wie jak grał, każdy zna własne umiejętności, więc wie co zrobił dobrze, a co źle. Mamy dużo do poprawy i mam nadzieję, że ten mecz da nam pozytywną energię, żebyśmy w czwartek mogli wygrać z Egiptem. Zobaczymy co będzie dalej, bo nie możemy już przegrać.