Strona główna | Igrzyska Olimpijskie | Mateusz Kus: Wyczerpaliśmy już margines błędu

Mateusz Kus: Wyczerpaliśmy już margines błędu

 

– Na pewno nie zlekceważyliśmy rywali, graliśmy z pełnym zaangażowaniem. Wyczerpaliśmy już margines błędu i wiedzieliśmy, że musimy wygrać. Cały czas mamy ciśnienie żeby zwyciężać, wierzymy w awans! – powiedział po spotkaniu z Egiptem obrotowy reprezentacji Polski, Mateusz Kus.

DSC_2412

– Cieszymy się ze zwycięstwa i walczymy o wygraną w każdym kolejnym meczu. Wszyscy myślą, że Egipt to jakaś egzotyczna piłka ręczna, ale nie są to chłopcy do bicia. Pokazali, że potrafią grać, szczególnie w spotkaniach ze Słowenią oraz Szwecją. Na pewno ich nie zlekceważyliśmy, byliśmy zaangażowani i wiedzieliśmy, że musimy wygrać. Cały czas jest ciśnienie, żeby zwyciężać. W grupie zostały nam dwa spotkania, wszystko jest do wygrania. Nasz margines błędu jest wyczerpany – stwierdził Mateusz Kus.

Następnym rywalem Biało-czerwonych będzie Szwecja. – Każdy mecz jest inny. I my i Szwedzi musimy zapomnieć o tym, co było do tej pory. Skupiamy się na nich, bo dla nas są najlepsi na świecie. Na pewno będą groźni. Wydaje mi się, że te igrzyska są najmocniej obsadzone w historii, bo nie ma tu słabych drużyn – dodał.