Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników (ur.2000 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

22.08 – 30.08.2016    – Warszawa        – zgrupowanie szkoleniowe
22.08 – 23.08.2016    – COMS/W-wa    – okresowe badania lekarskie

2016.07.30 Legionowo Pilka reczna Handball Mecz towarzyski Reprezentacja Polski - HC Motor Zaporoze Polska - HC Motor Zaporoze N/z Michal Szyba Foto Norbert Barczyk / PressFocus

 

1.    Stępień     Miłosz    – UKS Olimp Grodków        – SMS
2.    Smoliński    Bartosz    – UKS Nike Ciechanów        – SMS
3.    Stolarski    Jan    – UKS Anilana Łódź        – SMS
4.    Basa    Jakub    – KS Vive Kielce
5.    Abramski    Hubert    – KS CMC Viret Zawiercie
6.    Matyjasik    Marcin    – UKS Anilana Łódź
7.    Sałata    Radosław    – UKS Tytani Wejherowo
8.    Wysocki    Michał    – UKS Trójka Nowa Sól
9.    Malczewski    Marcin    – MKS Nielba Wągrowiec
10.    Stachowiak    Kamil    – KS Azoty Puławy
11.    Borucki    Wojciech    – KS Azoty Puławy
12.    Olejniczak    Michał    – UKS MIŚ Gorzów Wlkp.
13.    Wałach    Miłosz    – KS Vive Kielce
14.    Kurek    Patryk    – KS Vive Kielce
15.    Korman    Piotr    – UKS Nukleon Kostrzyń nad Odrą
16.    Jaroszewicz    Michał    – TS Siemiatycze
17.    Kutyła    Nikodem    – MTS Kwidzyn
18.    Bartosik    Bartosz    – MKS Zagłębie Lubin
19.    Jakubowski    Dawid    – KSSPR Końskie
20.    Spytek    Damian    – UKS Orlęta Zwoleń
21.    Styczeń    Rafał    – SPR Stal Mielec
22.    Pieczonka    Patryk    – SPR Wybrzeże Gdańsk
23.    Paleń    Maksymilian    – ŚKPR Świdnica
24.    Dybiec    Mateusz    – SKF Wisła Płock

Rezerwa:
•    Luks    Michał    – MUKS Siódemka Mysłowice
•    Marciniak    Marcel    – UKS Trójka Nowa Sól
•    Liszka    Maciej    – UKS Czwórka Libiąż
•    Ligarzewski    Kacper    – UKS Ułan SP48 Bydgoszcz

Kadra szkoleniowa:
Obrusiewicz    Piotr    – trener główny
Smolarczyk    Marcin    – trener współpracujący
Rydz    Paweł    – trener współpracujący
Urbański    Marcin    – fizjoterapeuta

I.    Zbiórka zawodników: dnia 22.08.2016 (poniedziałek) do godz. 18:00 w Domu Studenckim Żeńskim na terenie AWF Warszawa; ul. Marymoncka 34.
II.    Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.