Strona główna | Igrzyska Olimpijskie | Mariusz Jurkiewicz: Dwa kroki we właściwym kierunku

Mariusz Jurkiewicz: Dwa kroki we właściwym kierunku

 

Umawialiśmy się, że od spotkania z Egiptem każdy kolejny mecz jest dla nas jak finał. Jesteśmy w trudnej sytuacji i postawiliśmy już dwa kroki we właściwym kierunku, natomiast przed nami znakomite drużyny. Mam nadzieję, że staniemy na wysokości zadania, ale wiemy też jak wiele pracy nas czeka, by wyszarpać każdą piłkę – stwierdził wracający do gry Mariusz Jurkiewicz, rozgrywający Biało-czerwonych.

DSC_4232

– Byłem świadom tego, że mam być gotowy na każdą ewentualność i być w formie wtedy, kiedy drużyna będzie mnie potrzebować. Mam nadzieję, że i trener i zespół są ze mnie zadowoleni, ale to wszystko schodzi na bok. Najważniejsze jest zwycięstwo i fakt, że dalej mamy szansę, aby walczyć o to, co nas interesuje. Umawialiśmy się, że od spotkania z Egiptem każdy kolejny mecz jest dla nas jak finał. Jesteśmy w trudnej sytuacji i postawiliśmy już dwa kroki, natomiast przed nami znakomite drużyny. Mam nadzieję, że staniemy na wysokości zadania, ale wiemy też jak wiele pracy nas czeka, by wyszarpać każdą piłkę.

Dla „Kaczki” był to powrót do gry po długotrwałej rehabilitacji. – Starałem się przygotowywać zarówno fizycznie i mentalnie do sytuacji, w której wejdę na parkiet po dłuższej przerwie. Mam nadzieję, że będę przydatny drużynie. O zmianie dowiedziałem się wczoraj i mogłem spokojnie trenować, przygotować się mentalnie.