Strona główna | Igrzyska Olimpijskie | Tałant Dujszebajew: Nasz atak był katastrofalny

Tałant Dujszebajew: Nasz atak był katastrofalny

 

– Myślę, że w obronie nasza gra nie wyglądała źle, ale fakt, że rzuciliśmy tylko dwadzieścia goli, z czego cztery do pustej bramki, świadczy o nas bardzo źle. Nie chodzi tylko o sytuacje jeden na jeden, ogólnie w ataku zagraliśmy bardzo słabo – wskazał przyczyny porażki ze Słowenią trener Tałant Dujszebajew.

DSC_2660

– Myślę, że w obronie nie było tak źle, ale fakt, że rzuciliśmy tylko dwadzieścia bramek, z czego cztery na pustą bramkę, świadczy o nas bardzo źle. Nie chodzi tylko o sytuacje jeden na jeden, ale ogólnie w ataku zagraliśmy słaby mecz. O wszystkim zadecydowała nasza postawa pod bramką Słoweńców, która była katastrofalna. Nie rzuciliśmy ponad czternastu stuprocentowych sytuacji. Dzisiaj Piotrek Wyszomirski bronił dobrze, ale niestety to nasi rywale zbierali piłki – skomentował porażkę ze Słowenią Tałant Dujszebajew.

– Jest wiele rzeczy, których nie powinienem mówić. Wina, że nie zagraliśmy tak, jak powinniśmy, leży w 100% po mojej stronie. Nie szukajcie winnego wśród chłopaków. Winny i odpowiedzialny jestem ja – dodał trener Biało-czerwonych.