Strona główna | Igrzyska Olimpijskie | Tałant Dujszebajew: Zrobimy wszystko, aby zdobyć ten brąz!

Tałant Dujszebajew: Zrobimy wszystko, aby zdobyć ten brąz!

 

– Marzeniem wszystkich zespołów była gra w finale, ale teraz każdy z nas powinien wstać i walczyć dalej, dać z siebie 100 procent w decydującym starciu. Zrobimy wszystko, aby zdobyć brązowy medal – podkreśla Talant Dujszebajew.

td

Pewne jest, że nie zobaczymy Michała Jureckiego. Chciałbym, żeby wszyscy zrozumieli, że nie zmieniliśmy go, bo nie mieliśmy jeszcze wyników, które na tamten moment definitywnie wykluczałyby go z gry do końca turnieju. Wtedy wydawało się, że nie jest to na tyle groźna kontuzja. To błąd, ale ze strony maszyny, która dopiero po powtórzeniu badań pokazała, że jest gorzej – ocenił sytuację zdrowotną Michała Jureckiego.

Przed Biało-czerwonymi spotkanie o brązowy medal Igrzysk Olimpijskich – Zawsze mówiłem, że wojna nie jest dla mnie słowem, które powinno pojawić się w sporcie. To tylko walka o zwycięstwo. Niemcy są bardzo mocną drużyną. Mają młodych zawodników, którzy nie mają respektu, w dobrym tego słowa znaczeniu, dla żadnego zespołu – ocenia rywali trener reprezentacji Polski.