Strona główna | Igrzyska Olimpijskie | Dagur Sigurdsson: Polska to znakomity zespół

Dagur Sigurdsson: Polska to znakomity zespół

 

– Polacy to znakomita i bardzo doświadczona drużyna. Wiedzieliśmy, że przed nami trudne zadanie. Wielkie gratulacje dla nich za to spotkanie, bo moim zdaniem takie mecze są najtrudniejsze od strony psychicznej. Tym bardziej jestem dumny z mojego zespołu – powiedział na pomeczowej konferencji trener reprezentacji Niemiec, Dagur Sigurdsson.

21/08/2016 BRAZYLIA,RIO DE JANEIRO LETNIE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE RIO 2016 MECZ PILKI RECZNEJ O BRAZOWY MEDAL POLSKA-NIEMCY NZ KAROL BIELECKI FOT. PIOTR NOWAK

– Chciałbym podziękować Polakom za cały turniej i ten mecz. Zgodzę się, że od początku do końca byliśmy mocniejszym zespołem. Nawet gdy mieli trzy bramki przewagi wierzyłem, że będzie dobrze, ponieważ wiedziałem, że wynika to z naszych błędów. Polacy to bardzo doświadczony zespół i wiedzieliśmy, że będzie trudno. Zagraliśmy jednak bardzo dobrze, mamy młody zespół, nasz półfinał był wcześniej, więc mieliśmy więcej czasu na odpoczynek. Mieliśmy więcej energii, mentalnie także byliśmy lepsi. Wiele rzeczy złożyło się na to, że wygraliśmy. Wielkie gratulacje dla Polaków za to spotkanie, bo moim zdaniem takie mecze są najtrudniejsze od strony psychicznej. Jestem bardzo dumny i zadowolony z mojego zespołu – powiedział na pomeczowej konferencji trener reprezentacji Niemiec, Dagur Sigurdsson.