Strona główna | Slider | Handball at School

Handball at School

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki w ramach akcji Szczypiornista Szkoła zaprasza na cykl szkoleń Handball at School. Zajęcia firmowane przez Międzynarodową Federację Piłki Ręcznej (IHF) prowadzić będzie Milan Petronijevic. Kursy dla nauczycieli sportu, trenerów, studentów AWF są bezpłatne i zaplanowano je w Łodzi, Bydgoszczy i Poznaniu.

DSC_1234

Łódź byłą pierwszym miastem na mapie Polski, które w bieżącym roku odwiedził Milan Petronijevic – metodyk i trener z IHF – ze swoim cyklem szkoleń i treningów Handball at School. W szkoleniach uczestniczyło 60 trenerów i nauczycieli wychowania fizycznego – zajęcia odbywały się na obiektach UŁ (11-13.09.2016). Kolejnym miastem na trasie była Bydgoszcz gdzie w zajęciach na Fordonie wzięło udział 52 trenerów i nauczycieli (15-17.09.2016).

DSC_1230

Ostatnim miejscem szkoleń będzie miasto Poznań, gdzie w dniach 19-21.09.2016 zostaną przeprowadzone zajęcia na obiektach poznańskiego AWF-u.

IMG_0307

W każdym mieście szkolenia trwają trzy dni i są bezpłatne dla uczestników. Cykl szkoleń Handball at School wpisuje się w akcję Szczypiornista Szkoła, którą Związek Piłki Ręcznej w Polsce prowadzi wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

DSC_1235 (2)

Szkolenia Handball at School są projektem ogólnoświatowym – w Polsce odbywają się po raz trzeci. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w szkoleniach. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat IHF dotyczący jego ukończeniu.

DSC_1246