Strona główna | Seniorzy | Droga do Chorwacji zaczyna się w ERGO ARENIE!

Droga do Chorwacji zaczyna się w ERGO ARENIE!

 

Znamy już dokładny termin meczu z Serbią w ERGO ARENIE, którym polscy piłkarze ręczni zainaugurują kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2018.  Biało-czerwoni drogę do EHF EURO w Chorwacji rozpoczną w czwartek,  3 listopada o godz. 20:00 w  hali na granicy Gdańska i Sopotu.  Bilety już w sprzedaży!

Pozostałymi rywalami  polskich  szczypiornistów w eliminacjach, które zakończa się w drugiej dekadzie czerwca przyszłego roku, będą reprezentacje Rumunii i Białorusi. Bezpośredni awans do europejskiego czempionatu w Chorwacji zapewnią sobie zespoły narodowe, które zajmą pierwsze i drugie miejsca w grupach oraz zespół z najlepszym współczynnikiem z trzeciej lokaty. Tytułu bronić będą Niemcy.

Dla reprezentacji Polski będzie to już czwarty mecz w  gdańsko-sopockiej hali w tym roku! W kwietniu ERGO ARENA okazała się szczęśliwa dla podopiecznych Tałanta Dujszebajewa, którzy  wywalczyli awans do Igrzysk w Rio, pokonując Macedonię, Chile i Tunezję. Od 2012 r.  reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn rozegrała w ERGO ARENIE dziewięć meczów, nie przegrała żadnego z pięciu, których stawką był awans do igrzysk, mistrzostw świata czy Europy.  Mecze Biało-czerwonych na trybunach w ERGO ARENIE zgromadziły blisko 80 000 kibiców.

Bilety, od dziś w sprzedaży w kasie nr 3 ERGO ARENY, na www.eventim.plwww.ergoarena.pl , oraz na terenie całego kraju w punktach: EMPiK, Media Markt, Media Expert, Saturn.

Bilety w cenie:

  • Kategoria I – 149 pln
  • Kategoria II – 99 pln
  • Kategoria III – 49 pln
  • Grupy zorganizowane – 15 pln*

* bilety dla grup zorganizowanych (szkoły podstawowe + gimnazja w liczbie minimum 10 osób) nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletów w tej strefie prosimy o wysłanie zamówienia na adres: zamowienia@ergoarena.pl

Osoby niepełnosprawne – Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego.

B1_PL_SRB