Strona główna | Juniorzy młodsi | Kadra narodowa juniorów młodszych

Kadra narodowa juniorów młodszych

 

Trener Piotr Obrusiewicz powołuje niżej wymienionych zawodników (ur.2000 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

01.10 –  04.10.2016 – COS OPO Cetniewo                  – konsultacja szkoleniowa

Logo piłka

  1. Stolarski Jan                     – UKS Anilana Łódź                – SMS
  2. Kozycz Kamil                    – TS Siemiatycze                      – SMS
  3. Pilitowski Konrad            – UKS Nike Ciechanów            – SMS
  4. Dadej Wojciech                – KS Energetyk Gryfino           – SMS
  5. Balcerek Dawid                – UKS Olimp Grodków            – SMS
  6. Baliga Oskar                      – UKPR Agrykola Warszawa   – SMS
  7. Działakiewicz Szymon     – UKS Dziewiątka Legnica      – SMS
  8. Wałach Miłosz                   – KS Vive Kielce
  9. Olejniczak Michał             – UKS MIŚ Gorzów Wlkp.
  10. Kutyła Nikodem                – MTS Kwidzyn
  11. Abramski Hubert              – KS CMC Viret Zawiercie
  12. Jakubowski Dawid            – KSSPR Końskie
  13. Basa Jakub                         – KS Vive Kielce
  14. Marciniak Marcel              – UKS Trójka Nowa Sól
  15. Paleń Maksymilian            – ŚKPR Świdnica
  16. Atlak Maciej                        – UKS Olimpia Radzanowo
  17. Falaciński Łukasz               – UKS Olimpia Radzanowo
  18. Matyjasik Marcin               – UKS Anilana Łódź
  19. Borucki Wojciech               – KS Azoty Puławy
  20. Stachowski Erwin               – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
  21. Przybylski jakub                  – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp
  22. Ligarzewski Kacper            – UKS Ułan SP48 Bydgoszcz
  23. Ligenza Jakub                     – UKPR Agrykola Warszawa
  24. Stępień Adam                      – UKS Spartakus Zielona Góra

Rezerwa:

  • Borowczyk Michał                 – Red Rag Tachos Waalwijk (NED)
  • Młodziejski Krzysztof           – SKF Wisła Płock
  • Bartosik Bartosz                    – MKS Zagłębie Lubin
  • Sałata Radosław                    – UKS Tytani Wejherowo
  • Malczewski Marcin               – MKS Nielba Wągrowiec

Kadra szkoleniowa:

Obrusiewicz Piotr                 – trener główny
Smolarczyk  Marcin             – trener współpracujący
Rydz            Paweł                 – trener współpracujący
Urbański      Marcin             – fizjoterapeuta

  1. Zbiórka zawodników: dnia 01.10.2016 (sobota) do godz. 16:00 w hali głównej dworca PKP Gdynia Główna, skąd zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do COS OPO Cetniewo; ul. Żeromskiego 52; 84-120 Władysławowo.