Strona główna | Seniorzy | Do meczu z Serbią już tylko kilka dni. Ostatnie bilety w sprzedaży

Do meczu z Serbią już tylko kilka dni. Ostatnie bilety w sprzedaży

 

Już tylko kilka dni dzieli nas od pierwszego meczu polskich piłkarzy ręcznych w kwalifikacjach do Mistrzostw Europy 2018. W czwartek, 3 listopada, w ERGO ARENIE Biało-czerwoni zmierza się z reprezentacją Serbii. W sprzedaży pozostało już tylko 1500 biletów!

Wszystko wskazuje na to, że po raz kolejny mecz polskich piłkarzy ręcznych w hali na granicy Gdańska i Sopotu obejrzy komplet – 10000 widzów. Dla reprezentacji Polski będzie to już czwarty mecz w  gdańsko-sopockiej hali w tym roku.

Social-Media-7-dni-do

W kwietniu ERGO ARENA okazała się szczęśliwa dla podopiecznych Tałanta Dujszebajewa, którzy  wywalczyli awans do Igrzysk w Rio, pokonując Macedonię, Chile i Tunezję. Od 2012 roku  reprezentacja Polski w piłce ręcznej mężczyzn rozegrała w ERGO ARENIE 9 meczów, nie przegrywając żadnego z pięciu,  których stawką był awans do międzynarodowych imprez: Igrzysk, Mistrzostw Świata czy Europy.  Mecze Biało-Czerwonych na trybunach w ERGO ARENIE zgromadziły w sumie prawie 80 000 kibiców.

Oprócz Serbii, pozostałymi rywalami  polskich  szczypiornistów w eliminacjach do ME 2018 będą reprezentacje Rumunii i Białorusi. Bezpośredni awans do europejskiego czempionatu w Chorwacji zapewnią sobie zespoły narodowe, które zajmą pierwsze i drugie miejsca w grupach.

 

Ostatnia partia biletów w sprzedaży w kasie nr 2 ERGO ARENY, na www.eventim.pl, www.ergoarena.pl oraz na terenie całego kraju w punktach: EMPiK, Media Markt, Media Expert, Saturn.

Bilety w cenie:

  • Kategoria I – 149 pln
  • Kategoria II – 99 pln
  • Kategoria III – 49 pln

Osoby niepełnosprawne – Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl.

Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego.