Strona główna | Akredytacje | Lista akredytacyjna na mecz Polska-Serbia

Lista akredytacyjna na mecz Polska-Serbia

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce podaje listę dziennikarzy i fotoreporterów akredytowanych na mecz Polska – Serbia (03.11; g.20:00; ERGO ARENA Gdańsk-Sopot) w kwalifikacjach do mistrzostw Europy mężczyzn 2018. Odbiór akredytacji w dniu meczu od godz. 18:30, wejście do hali C1.

DZIENNIKARZE:

  1. Bujko Ziemowit – Sportowa Gdynia
  2. Chmara Joanna – WP SportoweFakty
  3. Domański Marcin – PAP
  4. Faron Dariusz – Onet.pl
  5. Gałęzewski Michał – WP SportoweFakty
  6. Główczyński Jacek – Trojmiasto.pl
  7. Kołsut Kamil – WP SportoweFakty
  8. Kotwica Paweł – Echo DNIA
  9. Napiórkowski Maciej – Handball.pl
  10. Osiecki Piotr – TVP Sport
  11. Pluszewska Magdalena – Reczna.pl
  12. Salwa Leszek – Interia.pl
  13. Stankiewicz Paweł – Dziennik Bałtycki
  14. Sumowski Rafał – Trojmiasto.pl
  15. Więcławski Tomasz – W Sieci
  16. Gawin Przemysław – Radio MORS UG
  17. Janisz Andrzej – Polskie Radio
  18. Jankowski Dariusz – Radio ESKA Trójmiasto
  19. Luściński Wojciech – Polskie Radio Gdańsk
  20. Machnikowski Włodzimierz – Polskie Radio Gdańsk
  21. Radzewicz Paweł – TOK FM
  22. Rogalski Paweł – TVP3 Gdańsk
  23. Staszkiewicz Jakub – Biuro Prasowe Lechii Gdańsk
  24. Wollenberg Daria – Biuro Prasowe Lechii Gdańsk

FOTOREPORTERZY:

  1. Basista Andrzej – Sportowa Gdynia
  2. Betnerowicz Krzysztof – MKS Piotrkowianin
  3. Czarniak Maciej – Trojmiasto.pl
  4. Domnik Michał – WP SportoweFakty
  5. Figurski Wojciech – 058sport.pl
  6. Fludra Michał – Gazeta Trójmiejska
  7. Gadomski Marcin – Super Express
  8. Grochala Łukasz – AF Cyfrasport
  9. Hałoń Daniel – HD Foto
  10. Hajduk Robert – AF Lagoon Art
  11. Hukało Piotr – East News AF
  12. Jastrzębowski Adam – AF Olimpik
  13. Jędrzejewski Grzegorz – Polski-Sport.pl
  14. Jędrzejowski Tomasz – Gazeta Polska Codziennie
  15. Misztal Karolina – ERGO ARENA
  16. Mystkowski Krzysztof – Kosycarz FP
  17. Pinkas Jerzy – Gdansk.pl
  18. Radtke Grzegorz – 058sport.pl
  19. Recki Łukasz – ERGO ARENA
  20. Rusek Jan – Gazeta Wyborcza Trójmiasto
  21. Oleksiewicz Rafał – Pressfocus
  22. Skwiot Tadeusz – SportPhoto
  23. Skraba Paweł – Super Express
  24. Stróżyk Wojciech – AF Reporter
  25. Świderski Przemysław – AFFP Fotopress
  26. Trzpil Grzegorz – KS Azoty Puławy
  27. Warżawa Adam – PAP
  28. Wąsik Robert – Informator Pomorza
  29. Zasiński Tomasz – AF 400mm

Trening reprezentacji Polski