Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

13.12 – 15.12.2016 – Niemcy – mecz międzypaństwowy GER-POL
15.12 – 22.12.2016 – Lubin – konsultacja szkoleniowa
26.12 – 30.12.2016 – Niemcy – turniej międzypaństwowy

jun

1. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin – SMS
2. Mauer Patryk – UKS Dziewiątka Legnica – SMS
3. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS
4. Pawelec Damian – MKS Truso Elbląg – SMS
5. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin – SMS
6. Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin
7. Bulski Jakub – KS Vive Tauron Kielce
8. Foterek Mateusz – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
9. Makowski Tomasz – AZS UW Warszawa
10. Dudkowski Paweł – LKPR Moto-Jelcz Oława
11. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
12. Krysiak Dawid – Sandra SPA Pogoń Szczecin
13. Urbaniak Przemysław – KS Azoty Puławy
14. Adamczyk Kamil – Wybrzeże Gdańsk SA
15. Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
16. Przytuła Damian – Warmia Traveland Olsztyn

Zawodnicy dodatkowo powołani na konsultację w Lubinie:

17. Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka – SMS
18. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS
19. Wołowiec Krystian – SPR Wisła Płock SSA
20. Antosik Kacper – CHKS Łódź
21. Wolski Paweł – UKS Bursa Puławy
22. Urbański Artur – CHKS Łódź

Zawodnicy rezerwowi:

• Komarzewski Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk SA – SMS
• Gądek Krzysztof – Wybrzeże Gdańsk SA – SMS
• Milewski Michał – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS
• Beczek Andrzej – MKS Zryw Chorzów – SMS
• Ockert Jędrzej – MKS Poznań
• Fedeńczak Dawid – Sandra SPA Pogoń Szczecin
• Olkowski Aleks – SPR Wisła Płock SSA

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski Dariusz – trener główny (od 14.12.2016)
Skórski Michał – trener współpracujący (od 17.12.2016)
Góral Artur – trener współpracujący
Kułakowski Paweł – fizjoterapeuta
Adamczyk Szymon – statystyk (do 15.12.2016)
I. Zbiórka zawodników: dnia 13.12.2016 (wtorek) do godz. 13:00 w hotelu Mercure; ul. Roosevelta 20, 60-829 Poznań.
Zbiórka dodatkowych zawodników na konsultację w Lubinie: 15.12.2016 (czwartek) do godz. 14:00 w Hotelu Astone; ul. Kwiatowa 11; 59-300 Lubin.