Strona główna | Seniorzy | Talant Dujszebajew: Jestem zadowolony z pracy i walki

Talant Dujszebajew: Jestem zadowolony z pracy i walki

 

Po trzeciej porażce w Mistrzostwach Świata trener Talant Dujszebajew podkreślał zaangażowanie oraz walkę swoich zawodników. – Jestem zadowolony z pracy mojego zespołu, zawodnicy nie poddawali się do samego końca. Potrzebujemy więcej czasu i doświadczenia, by grać i wygrywać na najwyższym, światowym poziomie.

2017.01.16 Nantes Pilka reczna Mistrzostwa Swiata w pilce recznej mezczyzn Francja 2017 Grupa A Polska - Rosja N/z Talant Dujshebaev Dujszebajew Foto Norbert Barczyk / PressFocus 2017.01.16 Nantes Handball IHF Mens World Championship France 2017 Group A Poland - Russian Federation Talant Dujshebaev Dujszebajew Credit: Norbert Barczyk / PressFocus

– Na początku chciałbym pogratulować zespołowi Rosji. Dla nas była to bardzo dobra okazja do nauki, patrząc na spotkania z takimi zespołami jak Norwegia, Brazylia czy Rosja. Wiele razy nie mogliśmy pokonać Vadima Bogdanova, co chyba było naszym największym problemem podczas dzisiejszego meczu. Jestem jednak zadowolony z pracy mojego zespołu, że walczył i nie poddawał się do samego końca. Może potrzebujemy trochę czasu i doświadczenia, by grać na takim poziomie.