Strona główna | Seniorzy | Talant Dujszebajew: Zagraliśmy nasze najlepsze spotkanie

Talant Dujszebajew: Zagraliśmy nasze najlepsze spotkanie

 

Dla nas była to świetna lekcja i okazja, by zebrać bezcenne doświadczenie. Czuliśmy presję, ale to normalne, kiedy gra się przeciw tak klasowym zawodnikom. Zagraliśmy nasze najlepsze spotkanie w tym turnieju – powiedział po spotkaniu z Francją trener reprezentacji Polski, Talant Dujszebajew.

Foto Norbert Barczyk / PressFocus

– Chciałbym pogratulować Francuzom i podziękować za to, że mieliśmy możliwość rywalizacji z najlepszym zespołem świata. Dla nas była to świetna lekcja i okazja, by zebrać bezcenne doświadczenie. Czuliśmy presję, ale to normalne, kiedy gra się przeciw tak klasowym zawodnikom.

Biało-czerwoni pokazali się z bardzo dobrej strony – Zagraliśmy nasze najlepsze spotkanie w tym turnieju, z czego jestem bardzo zadowolony. Życzę trenerowi Dinartowi wszystkiego najlepszego. Mam do niego wielki szacunek. Tak samo do Luca Abalo, który jest dla mnie jak syn. Jestem kibicem francuskiej reprezentacji – dodał Dujszebajew.

W sobotę Biało-czerwoni rozpoczną walkę o Puchar Prezydenta. – Teraz czeka nas spotkanie z Tunezją. Na igrzyskach nasi najbliżsi rywale walczyli o pierwszą ósemkę. Dobrze, że znów zagramy z silną drużyną – powiedział trener reprezentacji Polski.