Strona główna | Slider | ME Polska 2016 sportową imprezą roku “The Champ Awards”

ME Polska 2016 sportową imprezą roku “The Champ Awards”

 

W poniedziałek 30 stycznia 2017 w warszawskiej siedzibie Muzeum Sportu i Turystyki odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień laureatom IV edycji plebiscytu „The Champ Awards”. Nagrodę Golden Champ w kategorii „Impreza Roku w nawiązaniu do sportu i rekreacji” otrzymał Związek Piłki Ręcznej w Polsce za organizację Mistrzostw Europy mężczyzn EHF EURO 2016.

„The Champ Awards” odzwierciedla najważniejsze wydarzenia w minionym roku, a najlepsi, wzorem imprez sportowych na najwyższym poziomie, otrzymują wyróżnienia. Plebiscyt pomaga w rozwoju polskiego sportu jak również, na czym Organizatorom szczególnie zależy, łączy sport z biznesem.

champ_jpg

Nagrodzeni w plebiscycie  „The Champ Awards” to produkty, marki, agencje, kampanie reklamowe i marketingowe, osoby oraz organizacje, którzy wyróżnili się swoją postawą, wynikami, sukcesami i znakomicie prowadzonymi działaniami marketingowymi, jak również wytyczyli nowe kierunki w rozwoju sportu i rekreacji w Polsce. To także wizjonerzy, innowatorzy, kreatorzy mający unikalne osiągnięcia na niwie powiązania sportu i biznesu.

W zakończonej, czwartej już edycji, która uwzględniała dokonania oraz działania realizowane w latach 2015/2016, wyróżnieni zostali również m.in.:

  • Suzuki Motor Poland – Oficjalny sponsor Związku Piłki Ręcznej w Polsce i reprezentacji Polski mężczyzn i kobiet oraz rozgrywek Superligi kobiet, a także rozgrywek o Puchar Polski kobiet i mężczyzn – w kategorii „Wyróżniająca się kontrybucja w polski sport.
  • KS Vive Tauron Kielce w kategorii w kategorii „Zespół/Organizacja”.
  • Marka 4F w kategorii „Technologia”

Więcej informacji o plebiscycie na oficjalnej stronie: www.thechamp.abksport.pl.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nagrody laureatom wręczał polski hokeista wszechczasów oraz Ambasador The Champ Mariusz Czerkawski /Fot. materiały prasowe