17 lutego 2017

Talant Dujszebajew spotka się z czytelnikami

Uważa, że przyszłość należy tylko do tych, którzy wierzą w swoje marzenia. On sam skoncentrował się na celu i osiągnął w sporcie bardzo wiele. Talant Dujszebajew opowiedział w wywiadzie-rzece Agnieszce Goli-Rakowskiej o swoich dwóch twarzach – trenera i męża. Z okazji premiery książki „Prawdziwy talent. Biografia legendy piłki ręcznej i trenera reprezentacji Polski Talanta Dujszebajewa” (Burda Publishing Polska) spotka się z czytelnikami 20 lutego o godz. 18:00 w salonie EMPiK Junior w Warszawie.


WarszawaJunior_Gola-Rakowska_Dujszebajew

Nie istnieją dla niego drugie lub trzecie miejsca. Piłkę ręczną widzi jak w Matrixie i tego też oczekuje od swoich zawodników. Jako zawodnik oraz trener zdobył wiele tytułów, ale nie spoczywa na laurach. Publiczność zna tylko twarz, którą pokazuje na boisku. Jaki jest poza nim? Talant Dujszebajew o swoich słabościach, potrzebie zamiany wyrazu „ja” na „my” oraz o tym dlaczego jest takim cholerykiem, opowiedział Agnieszce Goli-Rakowskiej.

Talant Dujszebajew – legenda piłki ręcznej, jeden z najlepszych zawodników i trenerów świata, obecnie trener reprezentacji Polski. Jest poliglotą, biegle mówi w języku kirgiskim, rosyjskim, hiszpańskim, niemieckim, angielskim oraz polskim.

20 lutego, godz. 18:00
Empik Junior, Warszawa
ul. Marszałkowska 116/122

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest