24 lutego 2017

Polska-Rumunia w ERGO ARENIE! Bilety na mecz już w sprzedaży!

Meczem z Rumunią w ERGO ARENIE polscy piłkarze ręczni zakończą kwalifikacje do Mistrzostw Europy 2018. Sytuacja Polaków w tabeli grupy 2. jest bardzo trudna, ale pojedynek w hali na granicy Gdańska i Sopotu wciąż jeszcze może zdecydować o losach awansu naszej drużyny do EHF EURO w Chorwacji.

Do starcia Biało-czerwonych z reprezentacją Rumuni dojdzie w niedzielę, 18 czerwca. Początek meczu o godzinie 14:30. Bilety są już w sprzedaży! Razem pomóżmy naszym młodym zawodnikom w walce o bezcenne punkty i doświadczenie!

Podczas mundialu we Francji młodzi polscy szczypiorniści udowodnili, że przyszłość należy do nich. Teraz przed nami kolejne wielkie sportowe emocje! Podopieczni Piotra Przybeckiego zrobią wszystko, żeby z jak najlepszej strony zaprezentować się przed niesamowitą polską publicznością! 

Bilety w sprzedaży w kasie nr 3 ERGO ARENY, na www.eventim.plwww.ergoarena.pl , oraz na terenie całego kraju w punktach: EMPiK, Media Markt, Media Expert, Saturn. 

Bilety w cenie:

  • Kategoria I – 99 pln
  • Kategoria II – 79 pln
  • Kategoria III – 49 pln
  • Grupy zorganizowane – 15 pln*

* bilety dla grup zorganizowanych (szkoły podstawowe + gimnazja w liczbie minimum 10 osób) nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletów w tej strefie prosimy o wysłanie zamówienia na adres: zamowienia@ergoarena.pl

Osoby niepełnosprawne – Bilety na platformę dla osób niepełnosprawnych, poruszających się na wózkach inwalidzkich nie będą dostępne w regularnej sprzedaży. W celu nabycia biletu w tej strefie prosimy o wysłanie maila na adres: niepelnosprawni@ergoarena.pl

Dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny z opiekunem bez gwarancji miejsca siedzącego.

B1-POL-RUM-2017

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest