30 marca 2017

W Kraśniku wszyscy grają w ręczną

Od piątku do niedzieli w Kraśniku rywalizować będą młode piłkarki ręczne. Oprócz nich w mini turnieju zagrają także ich rodzice, bracia, siostry i dawne zawodniczki klubu. To wszystko w ramach turnieju „Wszyscy grają w ręczną. Rodzinny turniej piłki ręcznej”.

Turniej odbędzie się w hali Zespołu Placówek Oświatowych Nr 2 w Kraśniku. Weźmie w nim udział 10 drużyn młodziczek w tym dwie zagraniczne (Słowacja, Węgry). Otwarcie turnieju zaplanowano na piątek na godz. 19:30.

Tuż po nim grać w szczypiorniaka spróbują dorośli, głównie rodziny zawodniczek, które na co dzień trenują w KMKS. Jak się kiedyś grało chcą sobie przypomnieć byłe zawodniczki tego klubu, które także zagrają w meczu.

Piłka ręczna będzie więc sportem, który na tym turnieju połączy pokolenia i pokaże, że uprawiać go mogą praktycznie wszyscy chętni. Na pewno nie zabraknie też dobrej zabawy.

Mecze grupowe młodziczek trwać będą od piątku do soboty. Na niedzielę przewidziano finały. Szczegóły plan turnieju zamieszczony jest na plakacie. Organizatorem turnieju jest Kraśnicki Międzyszkolny Klub Sportowy, a wsparły go Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Miasto Kraśnik.

Plakt podgląd2

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest