13 kwietnia 2017

W Bugojno wygrana juniorów z Macedonią

W bośniackim Bugojno od zwycięstwa 25:22 (10:8) nad Macedonią gry w turnieju „Handball is my future” rozpoczęła reprezentacja Polski juniorów. Zespół Dariusza Tomaszewskiego jeszcze dziś wieczorem zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną. Biało-czerwoni w grupie za rywala mają także Słowenię. W ub.r. polscy juniorzy wystąpili w finale turnieju w Bugojno, w którym przegrali po walce z Chorwacją 28:31.
W drugiej grupie rywalizują ekipy Austrii, Szwajcarii, Chorwacji i Kataru.

DSC00269 (002)

Spotkanie (2×30 min) z Macedonia było bardzo wyrównane  Polacy w pierwszej połowie zdołali wypracować trzybramkowe prowadzenie. Po zmianie stron zaliczka została roztrwoniona i przeciwnicy zdołali nawet osiągnąć najmniejszą z możliwych przewagę. Ostatni kwadrans należał już do zespołu Tomaszewskiego, który ponowie prowadził 3-4 golami. Biało-czerwoni zasłużenie wygrali. Polacy w czwartek (godz. 19:15) zagrają z gospodarzem turnieju, drużyną Bośni i Hercegowiny.

W ub.r. polscy juniorzy wystąpili w finale turnieju w Bugojno, w którym przegrali po walce z Chorwacją 28:31.

Polska – Macedonia 25:22 (10:8)
Polska: Foterek, Bartosik – Wołowiec 7, Bulski 1, Adamczyk 3, Chełmiński 1, Jarosiewicz 8, Mauer 1, Bondzior 2, Rybski 2, Gądek, Pawelec, Guziewicz.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest