2 maja 2017

Karol Bielecki: Nie wahałem się nad powrotem

W spotkaniach z Białorusią w Biało-czerwonych barwach ponownie zagra Karol Bielecki, który powrócił do kadry, by pomóc zespołowi w osiągnięciu korzystnego rezultatu w kw. ME 2018.

Nasza sytuacja w grupie nie jest ciekawa, ale mam nadzieję, że po dwóch meczach z Białorusią będziemy mieli na koncie o cztery punkty więcej – mówi doświadczony rozgrywający.

2017.05.01 Plock Pilka reczna mezczyzn eliminacje do Mistrzostw Europy 2018 Polska - Bialorus Otwarty trening reprezentacji Polski N/z Karol Bielecki Foto Martyna Szydlowska / PressFocus 2017.05.01 Plock Men handball 2018 Men's European Championship qualification Poland - Belarus Poland's national team open training Karol Bielecki Credit: Martyna Szydlowska / PressFocus

Fot: Martyna Szydłowska / PressFocus

Nie wahałem się nad powrotem. Ze względu na kontuzję Tomasza Gębali była taka potrzeba. Nasza sytuacja w grupie nie jest ciekawa, ale mam nadzieję, że po dwóch meczach z Białorusią będziemy mieli na koncie o cztery punkty więcej. Jest kilku chłopaków, którzy wrócili po kontuzjach i na pewno każdy będzie chciał pomóc tyle, ile może. Jedno jest pewne, każdy da z siebie sto procent. Wszyscy mają swoje problemy zdrowotne. Tak wygląda zawodowy sport, ale mimo to mobilizujemy się i nastawiamy na walkę.

“Kola”, podobnie jak koledzy, przestrzega przed lekceważeniem rywala.

Białoruś to zespól, który cały czas robi postępy, z roku na rok idzie do przodu i ma w swoim składzie kilku fajnych zawodników. Musimy podejść w pełni skoncentrowani, szczególnie że nasza drużyna jest w przebudowie – analizuje.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest