Strona główna | Seniorzy | Marek Daćko: Zwycięstwo wymknęło nam się z rąk

Marek Daćko: Zwycięstwo wymknęło nam się z rąk

 

W rewanżowym meczu z Białorusią Polacy zaprezentowali się o wiele lepiej niż ostatnio. Nie wystarczyło to jednak do zdobycia dwóch punktów. – Nastroje nie są najlepsze. Zremisowaliśmy ważne spotkanie, które z całego serca chcieliśmy wygrać – ocenił po meczu obrotowy, Marek Daćko.

2017.05.07 Plock Pilka reczna Handball Mecz kwalifikacyjny do Mistrzostw Europy 2018 Mistrzostwa Europy Chorwacja 2018 Polska - Bialorus N/z Artem Karalek Marek Dacko Foto Norbert Barczyk / PressFocus

Fot. Norbert Barczyk / PressFocus

– Nastroje nie są najlepsze. Zremisowaliśmy ważne spotkanie, które z całego serca chcieliśmy wygrać. Zostawiliśmy mnóstwo walki i ambicji, ale w końcowych momentach zabrakło chłodnej głowy, dlatego zwycięstwo wymknęło nam się z rąk. Ten remis traktujemy jak porażkę – powiedział po meczu obrotowy, Marek Daćko.

Postawa Polaków wyglądała jednak o wiele lepiej niż podczas ostatniego pojedynku w Mińsku. – To były dwa zupełnie inne spotkania. W dzisiejszym wspieraliśmy się na ławce, wszyscy żyli. Niestety, nie wystarczyło to do sukcesu.