Strona główna | I liga mężczyzn | I-ligowe derby Dolnego Śląska w TV

I-ligowe derby Dolnego Śląska w TV

 

Derbowe spotkanie na zapleczu PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych pomiędzy Siódemką Miedź Legnica a LKPR Moto-Jelcz Oława pokaże „na żywo” TV Regionalna.pl. Spotkanie odbędzie się w środę o godzinie 18:30 w hali przy ul. Lotniczej w Legnicy.


galeria-duzy (002)

Na parkiecie zobaczymy szóstą i ósmą drużynę w tabeli. „Miedzianka” ma dwa punkty przewagi nad swoim derbowym rywalem i podobnie jak ekipa z Oławy pewne utrzymanie. W pierwszej rundzie legniczanie pewnie wygrali na terenie LKPR-u 33:25.

Środowe spotkanie transmitować będzie TV Regionalna.pl. Mecz komentować będzie duet, związany z legnickim klubem Paweł Jantura – Tomasz Góreczny. Początek transmisji o godzinie 18:30.

Spotkanie można będzie w telewizji naziemnej na kanale 43, częstotliwość 650 MHz, a także w sieciach kablowych: Tele-Awans w Chocianowie, CATv w Złotoryi oraz Netia w całej Polsce na kanale 274. Mecz można będzie również zobaczyć w Internecie na stronie: http://tvregionalna.pl/

Będzie to drugi mecz Siódemki Miedź Legnica, transmitowany przez TV Regionalna.pl. Wcześniej na szklanym ekranie można było zobaczyć spotkanie z ASPR Zawadzkie., wygranym przez podopiecznych Zygmunta Woźniczki 35:23.