Strona główna | Juniorzy | Kadra narodowa juniorów

Kadra narodowa juniorów

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur.1998 r. i mł.) na n/w cykl akcji szkoleniowych:

01-09.06.2017 – Szczyrk, COS – zgrupowanie szkoleniowe
10-11.06.2017 – Koprivnice (Czechy) – Mecze Międzypaństwowe (CZE-POL)

1. Gądek Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
2. Bartosik Marek – MKS Zagłębie Lubin S.A. – SMS Gdańsk
3. Jarosiewicz Piotr – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Gdańsk
4. Milewski Michał – UKS Iskra Bydgoszcz – SMS Gdańsk
5. Mauer Patryk – EUCO-UKS Dziewiątka Legnica – SMS Gdańsk
6. Pawelec Damian – MKS Truso Elbląg – SMS Gdańsk
7. Zarzycki Maciej – KS Unia Lublin – SMS Gdańsk
8. Rybski Piotr – SPR Stal Mielec – SMS Gdańsk
9. Skrzypczyk Dawid – KPR Gwardia Opole S.A. – SMS Gdańsk
10. Chełmiński Adrian – UKS Nike Ciechanów – SMS Gdańsk
11. Wołowiec Krystian – SPR Wisła Płock S.A.
12. Olkowski Aleksander – SPR Wisła Płock S.A.
13. Bulski Jakub – KS Vive Kielce
14. Adamczyk Kamil – SPR Wybrzeże Gdańsk
15. Krysiak Dawid – Handball Szczecin Sportowa S.A.
16. Bondzior Krystian – MKS Zagłębie Lubin S.A.
17. Foterek Mateusz – KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski
18. Klimków Jan – UKS Olimp Grodków
19. Gregułowski Patryk – MSPR Siódemka Legnica
20. Guziewicz Alan – MTS Kwidzyn
21. Dudkowski Paweł – LKPR Moto-Jelcz Oława

Zawodnicy rezerwowi:
Sobczyk Marek – UKS Kusy Kraków – SMS Gdańsk
Komarzewski Krzysztof – SPR Wybrzeże Gdańsk – SMS Gdańsk
Orpik Jakub – UKS Szczypiorniak Dąbrowa B. – SMS Gdańsk
Kogutowicz Bartosz – KS Vive Kielce
Filipowicz Maciej – KS Vive Kielce
Antosik Kacper – ChKS Łódź
Rydz Mikołaj – KS Warszawianka Warszawa
Przybylak Michał – MSPR Siódemka Legnica
Urbaniak Przemysław – KS Azoty-Puławy S.A.

Kadra szkoleniowa:
Tomaszewski Dariusz – trener główny
Skórski Michał – trener asystent
Góral Artur – trener asystent
Lewalski Sławomir – trener przygotowania motorycznego (1-8.06.2017r.)
Mysera Krzysztof – fizjoterapeuta
Bonisławski Dominik – statystyk

juniorzy