Strona główna | Masters | MP Masters w TV Regionalna.pl

MP Masters w TV Regionalna.pl

 

W najbliższy weekend w Lubinie odbędą się Mistrzostwa Polski Masters w piłce ręcznej. Transmisję z meczów rundy finałowej przeprowadzi TV Regionalna.pl.

Mecze mistrzostw rozgrywane będą na czterech lubińskich halach przez dwa dni. Runda finałowa odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w godzinach 9-13 i to właśnie ta część turnieju będzie transmitowana „na żywo”.

Spotkania można będzie obejrzeć w telewizji naziemnej na kanale 43, częstotliwość 650 MHz, a także w sieciach kablowych: Tele-Awans w Chocianowie, CATv w Złotoryi oraz Netia w całej Polsce na kanale 274. Niedzielne mecze można będzie również zobaczyć w internecie na stronie: http://tvregionalna.pl/.

masterstv

Wcześniej telewizja przeprowadziła transmisję ze spotkania Challenge Cup pomiędzy Metraco Zagłębiem Lubin a izraelskim Maccabi oraz spotkania reprezentacji Korei Południowej i Chile z lubińskimi klubami piłki ręcznej. TV Regionalna.pl transmitowała również Międzynarodowy Memoriał im. Henryka Kruglińskiego w piłce ręcznej kobiet oraz spotkania ligowe Siódemki Miedź Legnica.