Strona główna | Seniorki | Monika Michałów: Serce mówi, że wszystko jest możliwe

Monika Michałów: Serce mówi, że wszystko jest możliwe

 

Przed reprezentacją Polski kobiet ważne i trudne spotkanie rewanżowe z Rosjankami. Biało-czerwone, chcąc awansować do Mistrzostw Świata, muszą odrobić jedenaście bramek. – Piłka ręczna widziała różne rzeczy. Wszystko jest możliwe – mówi rozgrywająca reprezentacji Polski, Monika Michałów.

2017.03.17 Gdansk Pilka Reczna Kobiet Turniej Miedzynarodowy  Mecz Polska - Bialorus N/z Monika Michalow Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2017.03.17 Gdansk Women handball International Tournament Poland - Belarus Monika Michalow Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

Fot. Piotr Matusewicz / PressFocus

– Przed takim spotkaniem nie trzeba nas mobilizować. Fajnie, że gramy w domu i będziemy mieć za sobą wszystkich kibiców. Trzeba zaprezentować się jak najlepiej, bo piłka ręczna widziała różne rzeczy i nie takie straty były odrabiane – ocenia rozgrywająca.

Rywal jest jednak z najwyższej półki. – Pamiętajmy, że Rosjanki to mistrzynie olimpijskie, ale chcemy zagrać tak, jak w pierwszej połowie w Astrachaniu. Postaramy się naprawić błędy, wyciągnąć odpowiednie wnioski. Serce mówi, że wszystko jest możliwe. Inaczej nie grałybyśmy w piłkę ręczną. Jesteśmy dobrym zespołem, solidnie przepracowałyśmy okres w Kielcach – podsumowuje Monika Michałów.