Strona główna | Seniorki | Romana Roszak: Wierzę, że wrócimy silniejsze

Romana Roszak: Wierzę, że wrócimy silniejsze

 

Jedną z zawodniczek wchodzących powoli do reprezentacji Polski jest Romana Roszak, która podczas spotkania z mistrzyniami olimpijskimi po raz kolejny zaprezentowała się z dobrej strony. – Nie bałyśmy się Rosjanek. Przed nami kolejne eliminacje i wierzę, że wrócimy silniejsze – zapewnia rozgrywająca.

2017.03.19 Gdansk Pilka Reczna Kobiet Turniej Miedzynarodowy  Mecz Polska - Slowacja N/z Romana Roszak Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2017.03.19 Gdansk Women handball International Tournament Poland - Slovakia Romana Roszak Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

Fot: Piotr Matusewicz / PressFocus

– Fajnie to wyglądało i coraz lepiej czuję się w reprezentacji. Mam nadzieję, że będzie to owocowało na przyszłość. Bardzo się cieszę, że mogłam zagrać u siebie w Koszalinie. Kibice nas nie zawiedli. Bardzo trudno jest przebić się do pierwszego składu, ale byłam bardzo dobrze przyjęta przez zespół, doświadczone koleżanki – oceniła atmosferę Romana Roszak.

– Nie bałyśmy się Rosjanek. Musimy popracować nad skutecznością, lepszą obroną i mam nadzieję, że wtedy przyjdą wyniki. Przed nami kolejne eliminacje i wierzę, że wrócimy silniejsze – dodała Roszak.