15 czerwca 2017

Weronika Kordowiecka: Wszystko przed nami

W rewanżowym spotkaniu z Rosją z dobrej strony zaprezentowała się także bramkarka reprezentacji Polski, Weronika Kordowiecka. – Przed każdym meczem mam rozpisane rzuty, ale trzeba mieć też i dobry dzień i pomoc od koleżanek. Jestem zadowolona ze swojego występu, choć mogłam wybronić ostatnie dwie akcje.

2017.06.15 Koszalin Pilka reczna Mecz Eliminacyjny do Mistrzostw Swiata w Pilce Recznej Kobiet 2017 Polska - Rosja (Poland - Russia) N/z Weronika Kordowiecka kibice Foto Norbert Barczyk / PressFocus 2017.06.15 Koszalin Handball Womens World Championship Qualification Europe Phase 2 Play Off Polska - Rosja (Poland - Russia) Weronika Kordowiecka kibice Credit: Norbert Barczyk / PressFocus

Fo: Norbert Barczyk / PressFocus

– Przed każdym meczem mam rozpisane rzuty, ale trzeba mieć też i dobry dzień i pomoc od koleżanek. Jestem zadowolona ze swojego występu, choć mogłam wybronić ostatnie dwie akcje. Rosjanki to jednak zespól na takim poziomie, że nie zawsze się udaje. Pokazałyśmy dzisiaj, że potrafimy walczyć z drużynami najwyższej klasy. Jesteśmy młode i wszystko jest przed nami. Trener jest bardzo spokojny, co jest dobra cechą. Jest także cierpliwy i wie, że każdy popełnia błędy. Najważniejsze to jednak wyciągnąć odpowiednie wnioski – powiedziała po porażce z Rosją Weronika Kordowiecka.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest