Strona główna | Seniorzy | Michał Potoczny: Zawsze zostawiamy całe serce

Michał Potoczny: Zawsze zostawiamy całe serce

 

Reprezentacja Polski odniosła pierwsze zwycięstwo pod wodzą trenera Piotra Przybeckiego. – Dla każdego z nas powołanie do reprezentacji to szczególne wyróżnienie i zawsze zostawiamy na parkiecie całe serce – podkreślił po spotkaniu z Rumunią Michał Potoczny.

2017.06.18 Gdansk Pilka reczna Mecz kwalifikacyjny do Finalow Me 2018 w Pilce Recznej Mezczyzn Polska - Rumunia N/z Michal Potoczny Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2017.06.18 Gdansk Men handball Poland - Romania Michal Potoczny Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

Fot: Piotr Matusewicz / PressFocus

– Jestem zadowolony ze swojej postawy w ostatnich spotkaniach, ale całą drużyną zrobiliśmy świetną robotę Mieliśmy mało czasu, żeby ustalić całą taktykę i ustawić grę w obronie oraz ataku, ale jak widać są efekty. Najważniejsze było to, aby się zgrać i rozumieć bez słów. Dla każdego z nas powołanie do reprezentacji to szczególne wyróżnienie i zawsze zostawiamy na parkiecie całe serce. Myślę, że błędy z dzisiejszego spotkania będziemy analizować oraz poprawiać dopiero na kolejnym zgrupowaniu.