Strona główna | Slider | Handball at School – tym razem w Kielcach

Handball at School – tym razem w Kielcach

 

Kielce będzie kolejnym miastem na mapie Polski, które odwiedzi Portugalka – Maria Luisa Estriga, metodyk i trener z Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF), ze swoim cyklem szkoleń i treningów Handball at School. Ten znakomity i uznany szkoleniowiec niedawno odwiedził w tym roku Lublin i Rzeszów.

handball at school (1) (003)

Zajęcia (teoretyczne i praktyczne) polegają na przeprowadzeniu cyklu szkoleń dla nauczycieli sportu w szkołach podstawowych, studentów Akademii Wychowania Fizycznego, a także chętnych do zaznajomienia się z metodami szkolenia dla trenerów piłki ręcznej.

Szkolenie trwa trzy dni i jest bezpłatne dla uczestników. Cykl szkoleń „Handball at School” wpisuje się w akcję „Gramy w Ręczną”, którą Związek Piłki Ręcznej w Polsce prowadzi wraz z Ministerstwem Sportu i Turystyki.

handball at school (2) (003)

Szkolenia Handball at School jest projektem ogólnoświatowym – w Polsce odbywa się po raz czwarty i miejmy nadzieję, nie ostatni. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w szkoleniach, które zaplanowano w Kielcach (21-23.09.2017).

Rejestracja u wojewódzkiego koordynatora programu „Gramy w Ręczną”:

Kielce – Jolanta Sabat 602-684-454; jolanta.sabat@gmail.com