26 września 2017

Nowy numer Handball Polska | nr 123

123 numer Handball Polska już dostępny!

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem do wygrania są trzy zestawy gadżetów-niespodzianek z The World Games 2017.

1

Czasopismo jest dystrybuowane w punktach EMPiK,
w salonach Tabak oraz w sieci Kolportera.
Można je również nabyć w siedzibie Związku.

5

W najnowszym numerze przypominamy dwutygodniowe tournée kobiecej reprezentacji Polski po Japonii. Mecze w Kraju Kwitnącej Wiśni były formą przygotowań do kwalifikacji mistrzostw Europy a także do grudniowych mistrzostw świata.

2

 Czwórkę rodzeństwa Gębalów – reprezentantów Polski Macieja i Tomasza oraz dwóch starszych braci Szymona i Stanisława staraliśmy się pokazać bardziej od strony prywatnej. Czym zajmują się poza sportem, kto z nich jest najzdolniejszy, a kto przecierał szlak w handballu? O tym dowiedzie się z naszego wydawnictwa.

4

Sezon ligowy niedawno się zaczął. Po klubach obu PGNiG Superlig zrobiliśmy rekonesans. Sprawdziliśmy kto wzmocnił się kadrowo i będzie walczył o miejsce na podium, a kto dysponując nie najmocniejszym składem i tak będzie się starał zagrozić najlepszym.

Miło nam poinformować, że od tego roku szkolnego działalność rozpoczęła kolejna Szkoła Mistrzostwa Sportowego. Kielce to doskonały wybór na lokalizację tej placówki. Większość adeptów szkoły na swojej profesjonalnej ścieżce kariery spotka agentów piłki ręcznej. Dzięki współpracy z nimi otrzymają szansę na lepsze kontrakty. Związek Piłki Ręcznej w Polsce właśnie podjął uchwałę regulującą status tych menedżerów – Regulamin Agenta Piłki Ręcznej. Nagłaśniamy temat, aby zainteresowane osoby zawczasu zdążyły podjąć odpowiednie kroki. Po 1 grudnia 2017 roku osoby bez ważnej licencji Agenta Piki Ręcznej nie będą uznawane w rozgrywkach piłki ręcznej organizowanych przez ZPRP i Superligę Sp. z o.o.

3

Zgodnie z daną obietnicą zamieszczamy kolejną część materiałów szkoleniowych dla dzieci i młodzieży, które opracowuje Piotr Świgoń. W części historycznej przypomnieliśmy sylwetkę olimpijczyka i medalistę mistrzostw świata – Zbigniewa Gawlika. To oczywiście nie wszystkie tematy, które poruszyliśmy.

Zapraszamy do lektury!

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest