27 września 2017

Adrianna Płaczek: Każda z nas dołożyła cegiełkę

Biało-czerwone odniosły pewne i wysokie zwycięstwo nad Włoszkami. – Każda z zawodniczek dołożyła do wygranej swoja cegiełkę. Dobrze, że tak się stało, bo mogłyśmy przećwiczyć różne warianty gry – powiedziała po meczu bramkarka Polek, Adrianna Płaczek.

W drugiej połowie spotkania polskiej bramki strzegła Adrianna Płaczek. – Nie pamiętam meczu, w którym wpuściłam tylko cztery bramki. Nie patrzę jednak na to, a cieszę się, ze wygrałyśmy spotkanie, ze wypełniłyśmy założenia, które postawił przed nami trener. Nie było ciężko skoncentrować się i przygotować. W pierwszej części meczu analizowałam rzuty przeciwniczek i po przerwie na wszystko byłam gotowa.

2017.03.18 Gdansk Pilka Reczna Kobiet Turniej Miedzynarodowy Mecz Polska - Ukraina N/z Adrianna Placzek Foto Piotr Matusewicz / PressFocus 2017.03.18 Gdansk Women handball International Tournament Poland - Ukraine Adrianna Placzek Credit: Piotr Matusewicz / PressFocus

Fot: Piotr Matusewicz / PressFocus

– Każda z zawodniczek dołożyła do wygranej swoja cegiełkę. Dobrze, że tak się stało, bo mogłyśmy przećwiczyć różne warianty gry – oceniła polska bramkarka.

Przed reprezentacją Polski kolejne spotkanie. W niedzielę podopieczne Leszka Krowickiego spotkają się ze Słowacją. – Dzisiaj cieszymy się ze zwycięstwa, ale najbliższy rywal jest o klasę lepszy. Jedziemy na ich teren i będziemy walczyć z całych sił, aby zdobyć komplet punktów.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest